Autor Téma: HLAVNÍ K-MUSIC DISKUZE  (Přečteno 30995 krát)

Offline Mary-Tina

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 174
  • Pohlaví: Ženské
  • Ayu-chan Fan ;)
    • Kim Woo Bin & Lee Jong Suk
Re: HLAVNÍ K-MUSIC DISKUZE
« Odpověď #725 kdy: 08. Prosinec 2011 - 20:26 »
Po 4 rokoch SMent vydáva vianočný album "2011 SMTOWN Winter The Warmest Gift". Album vyjde 13.12.2011.

2011 SMTOWN Winter The Warmest Gift

TRACKLIST:
01. Santa U Are The One - Super Junior
02. Sleigh Ride - TVXQ
03. Distance - BoA
04. Last Christmas - SHINee
05. Diamond - Girls' Generation
06. For The First Time - Kangta
07. Like A Dream - TRAX
08. The First Noel - Zhang Liyin
09. 1,2,3 - f(x)
10. Amazing - CSJH Dana&Sunday
11. Happy X-Mas (War Is Over) - J-Min

Offline Babli

• LV 4/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 7
  • Pohlaví: Mužské
« Odpověď #726 kdy: 13. Prosinec 2011 - 01:12 »
Počúva tu niekto W & Whale? Dá sa niekde sledovať ich aktivita? Neviem nájsť ani ich oficiálnu stránku  :oops:

Offline slavomiros

• LV 7/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 58
  • <3 Ah!-You!-Me! <3
    • Multiply.com
« Odpověď #727 kdy: 13. Prosinec 2011 - 07:48 »
Počúva tu niekto W & Whale? Dá sa niekde sledovať ich aktivita? Neviem nájsť ani ich oficiálnu stránku  :oops:

staci pouzit Google ;-)

http://www.soompi.com/forums/topic/328325-w-whale/

Offline maddy1111

• LV 11/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 272
  • i LOVE A-music
    • My Music Collection
« Odpověď #728 kdy: 13. Prosinec 2011 - 07:57 »

jedna z mojich najoblubenejsich korejskych skupin  :cool:

Huge JOEY YUNG fan !!! a Time For Asian Music / SKYPE: maddy1111sk
http://www.last.fm/user/maddy1111

Offline Babli

• LV 4/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 7
« Odpověď #729 kdy: 13. Prosinec 2011 - 21:22 »

staci pouzit Google ;-)

http://www.soompi.com/forums/topic/328325-w-whale/
Heh, vďaka, na tej stránke som bol, no ten link na oficiálnu stránku som si nevšimol  :sorry:
Ale ani na ich stránke to nemajú updatované. V diskografii tam nevidím EP Circusss z tohto roku. Buď tam nie je alebo som zase slepý. A keď kliknem na niečo iné, tak mi antivirák hlási malware a mozzila po chvíli zamrzne :))

Offline slavomiros

• LV 7/10
  • *
  • <3 Ah!-You!-Me! <3
    • Multiply.com
« Odpověď #730 kdy: 02. Leden 2012 - 10:48 »
Novy digital single od Kim Bo Kyung:

김보경 - Echo [2011.12.22]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=eEpdvDl14no[/youtube]

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 63
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #731 kdy: 15. Leden 2012 - 16:45 »
Chae Dong Ha (SG Wannabe) spáchal samovraždu...OMG taký talent...nemám slov  :sad:  info TU

už je v KPOP nebi a nový pripravovaný album asi v KPOP koši...
:shock: :shock: :shock:
a já si říkal, že jsem o nich dlouho neslyšel na to, jak byly hrozně populární, naposledy jsem od nich viděl živé vystoupení nkdy předloni v listopadu a sice jsem nebyl jejich fanoušek a nesledoval jsem je ale přišli mi docela sympatičtí, talentovaní s celkem pěknou hudbou :sad:

ako to tak v tichosti sledujem a porovnavam japonsky a korejsky hudobny priemyslel...tak korejci sa od 2007 nejak načipovali heroínom + red bull do toho aj 2 tabletky viagry...jednoducho ich rozmach a boom ide ako cez mŕtvoli. za relatívne krátky čas vznikli masovo popularne skupiny celosvetovo zname a aby nebolo málo, tak sa tlacia aj na japonsky hudobny trh, ktory je druhy najvecsi po americkom...a  tie korejske skupiny v nejakych pripadoch kosia...:
Domnívám se, že bude... mnoho z toho co se nějak masově v hudebním průmyslu prosadilo postupně jakoby zevšednělo a ztratilo svou totožnost

...
presne kvoli tej obrazne povedane "prehnitosti" americkej hudby som sa par rokov dozadu zacal zaujimat o azijsku hudbu a hladal som nieco nove ..
ked to zovseobecnim tak o azijsku hudbu som sa zacal zaujimat jednak kvoli sympatiam k danym krajinam ale HLAVNE som hladal "inu" hudbu od tej vtedajsej americkej tvorby ktora ma prestala bavit (z roznych dovodov - to by bolo na dlhu debatu to cele rozoberat :)
...
Zrovna přesně o tomhle jsem tu včera někde psal a vidím to stejně :neutral: Podle mého názoru už jakási taková prohnilost zasáhla Asii zhruba před 3 lety (to je jen můj asi dost nepřesný odhad, ono to přesně snad ani určit nejde) a nejvíce jsem to spozoroval asi v Koreji ale setkal jsem se s tím už i v JP/CN/TW, raději nebudu jmenovat konkrétní interprety.

to Slavomiros: já si myslím, že za všechno může současná monetární politika, která dříve nebo později zdevastuje kvalitu na úkor kvantity (výnosů/zisků), něco takového už se dle mého názoru stalo v Americe a zčásti se tak děje v Asii (i když ne zrovna z nejmenší části IMHO), hlavní příčinu vidím hlavně v dnešní mládeži, nezlote se na mě ale poslední 3 roky jsem zažil až moc jakéhosi soužití s mladšími nejen při studiu a musím říct, že morálka se KRITICKY snížila, to samé si myslí i někteří vrcholní politici jak jsem později zjitil. Toto publikum je totiž nejsnáze manipolovatelné - řel bych tzv. "nadchnutelné" pro věc, to je přesně ten případ, kdy náhle do žebříčků světových komerčních hitparád pronikají někdy až nepochopitelně asijské věci, které by dříve nikdo netipoval, že by mohly mít takový úspěch v lokalitě, kde to není vůbec typické (nelze to však brát vždy obecně). Ale na tuto cílovou skupinu (-náct) je bohužel nejvíce cílena diskutovaná tvorba (2NE1...) čili nelze moc čekat něco jinačího, řekl bych, že firmy v Asii už tohle dávno pochopily a řada z nich nepodniká s úplně tak jasným záměrem, jaký se nám může jevit. (třeba jedním příkladem může být i nadprodukce na první pohled stejných skupin, což je vlastně docela fajn nápad, v minulosti už to tak třeba v Koreji fungovalo běžně ale firmy ještě nebyly dostatečně velké aby zvládaly financovat něco v takovýchto rozměrech, kdežto dnes, není ideální když firma obdobná např. SM Town/Avex Trax vytvoří/dá šanci namísto 1 skupině, na které bude usilovně pacovat tým lidí, kteří se budou snažit zajistit kvalitu textů/choreografie..., 25 skupin, z nichž 18 upadne v zapomnění nebo se uchytí 7 a 5 dalších bude tvořit doprovodné zisky a zálohy do budoucna? Někdy ani nemusí záležet na snaze o kvalitu, stačí mít současně 20 různých nápadů a nechat je samovolně prosadit a vydělávat, nebo komerčně podpořit v aspektech, které jsou šité na míru aktuálnímu vnímání mládeže nehledě na např. morální hodnotu nebo kvalitu. Určitě jsme již mnozí z nás viděli mnoho takových příkladů/případů ve snaze vytvořit dejme tomu Japonskou popovou obdobu americké hvězdy aj.)

Ludia predsa nie su hlupi...
To by ses divil, jsou tací, kteří se přesně na tento tip lidí zaměřují ve snaze si co nejvíce přilepšit. A to i v hudební branži. Viz. třeba to co jsem zmínil výše.

...
snad to az take zle nakoniec nebude, v Nemecku sa sice zacinaju tesit coraz vacsej popularite ale "našinci" stale odmietaju takmer vsetko mimo anglicke .. ale fakt si neviem predstavit kde by sme utekali potom  :lol: (aj ked ta afrika by bola este exotickejsia ako azia, dokonca ani logo a-music sa nemusi menit)
:lol:

keď som začal poznávať KPOP, tak bolo iba relatívne málo skupín, na rok čo rok debutujú nové a nové skupiny a  hudobné spoločnosti z toho majú "Pokus - Omyl" buď sa chytí skupina a zarobíme, alebo sa nechytí a chytí sa druhá, tretia, desiata,....
Někdy prostě nejde reagoat až po přečtení všeho při takovémto množství... přesně :clapping:

this is really the end of my huge reply ^^

Offline tom46

• LV 6/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 32
  • 대한민국 화이팅!
« Odpověď #732 kdy: 26. Leden 2012 - 16:20 »
to čo má Uee s malíčkom  :confused:  :shock:

*

Offline Hiroki

• LV 9/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 62
  • Graduated member of Idol Academy
« Odpověď #733 kdy: 02. Květen 2012 - 01:13 »
Tohle už tu bylo? Celkem sranda  :lol:

Offline keiko

• LV 1/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 1
Re:HLAVNÍ K-MUSIC DISKUZE
« Odpověď #734 kdy: 29. Květen 2012 - 22:27 »
Ludia, nemohli by ste mi povedAT kto je na tej profilovke, jeden znamy to pre mna nakreslil, ze taka sa mu pacila tak mi taku nakreslil... a mne strasne niekoho zo SNSD pripomina ale si neveim spomenut.. neviete, kto je to? :D Diky
Keiko

Offline slavomiros

• LV 7/10
  • *
  • <3 Ah!-You!-Me! <3
    • Multiply.com
« Odpověď #735 kdy: 30. Květen 2012 - 16:43 »
Je to ... *chvilka napatia*... :heart: :heart: :heart: TIFFANY :heart: :heart: :heart:

http://www.gurupop.net/post/5665 (uplne dole)

Offline keiko

• LV 1/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 1
« Odpověď #736 kdy: 31. Květen 2012 - 20:54 »
Mat len tak kresbu T., to sa tak casto nevidi :D Yooo! Jak ja mam rada SNSD
Keiko

Offline slavomiros

• LV 7/10
  • *
  • <3 Ah!-You!-Me! <3
    • Multiply.com
« Odpověď #737 kdy: 18. Červenec 2012 - 18:07 »
17.7.2012

Offline Serapis

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 169
  • Grand Master of Idol Academy
« Poslední změna: 12. Srpen 2012 - 16:24 od Serapis »

E * G * O * I * ST egoisto....

Offline maddy1111

• LV 11/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 272
  • i LOVE A-music
    • My Music Collection
« Odpověď #739 kdy: 06. Září 2012 - 19:28 »
she is back)

Lexy - NOLZA MV

Huge JOEY YUNG fan !!! a Time For Asian Music / SKYPE: maddy1111sk
http://www.last.fm/user/maddy1111

Offline slavomiros

• LV 7/10
  • *
  • <3 Ah!-You!-Me! <3
    • Multiply.com
« Odpověď #740 kdy: 06. Listopad 2012 - 20:21 »

Offline Serapis

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 169
  • Grand Master of Idol Academy
« Odpověď #741 kdy: 09. Březen 2013 - 01:25 »
Dneska jsem narazil na tohle a docela mě to zaujalo. A to jak po hudební, tak po vizuální stránce :clapping:

Davichi(다비치)_Turtle(거북이) MV

E * G * O * I * ST egoisto....