Autor Téma: Tengen Toppa Gurren-Lagann  (Přečteno 1251 krát)

Offline re5pect

• LV 1/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 2
Tengen Toppa Gurren-Lagann
« kdy: 16. Duben 2007 - 12:24 »
Tengen Toppa Gurren-Lagann - duben 2007 prevzato z HF by Danq

lide ziji podzemi a sve podzemni vesnice rozsiruji tim, ze kopou (spise vrtaji) nove a nove tunely... ("my jsme tunelari veseli, nasi vasni to jsou tunely... a kdyz je tunel hotovy... haleluja... a jdeme na novy"... pardon, ale myslim ze v uvodni scene by Timon zamackl nostalgickou slzu ~_^)
hlavni hrdina Šimon je celkem normalni pubertak, klidny, pracovity, ktery kope tunely pro blaho vesnice a obcas pri to najde zajimave veci (treba jako mysticky pendanto ve tvaru vrtaku ^_^).
Jenze - ma za kamose o neco starsiho pubescenta, hrdeho a na prvni pohled magora - Kamina, ktery stale touzi po svete na povrchu, pac ho jako maly capart videl a to ho poznamenalo na cely zivot (a to ze dost ~_^)...
ale Kaminovy pokusy o probourani se na povrch se nelibi nacelnikovi vesnice a tak Kamina casto konci v chladku (jako by ho nemeli pod zemi dost)
ale jednoho vecera si Šimon takhle kope a najde neco... chce to ukazat Kaminovi, ale zrovna se stropem propadne desive obrovske monstrum a s nim i sexy kocka Yoko s velkou bouchackou...
- to neco je samozrejme jisty druh mecha, ten pendanto jsou klicky od tohodle bouraku a tak nasim trem hrdin... hm... tak tehle sebrance typku nezbyva nic jineho nez monstrum znicit, vesnici zachranit, a vydat se na vytouzeny povrch...
« Poslední změna: 16. Duben 2007 - 16:03 od re5pect »

Offline Kei

• LV 8/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 84
  • Pohlaví: Mužské
Re: Tengen Toppa Gurren-Lagann
« Odpověď #1 kdy: 16. Duben 2007 - 15:16 »
hmm

Facebook    Skype:Kei_cz

Offline Hiroki

• LV 9/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 62
  • Pohlaví: Mužské
  • Graduated member of Idol Academy
Re:Tengen Toppa Gurren-Lagann
« Odpověď #2 kdy: 21. Červen 2014 - 02:00 »
Takže bych nakonec podlehl tomu, čemu jsem tak dlouho odolával? Začal jsem sledovat tohle anime a celkem mě to baví. Je to pěkně pitomé, pubertální, debilní a zábavné .. Prostě tak akorát pro mě :lol:

Nevím co by na to řekli "v žánru kovaní" ale myslím, že to má i něco do sebe. I přes tu veškerou naivitu se na to dá dívat a občas v práci prskám smíchy když si vzpomenu na některý úryvky.

Jen musím dodat, že vlastně přes veškerou zálibu ke všemu Japonskému, jsem prostě tohle nemusel. Tak snad se mi otevřely i tahle vrátka.  :tvlol: