Autor Téma: Abe Natsumi -Nacchi + Asami -Asamin  (Přečteno 21572 krát)

Offline Nacchi

• LV 8/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 69
  • http://abenatsumi.unas.cz asketjp@yahoo.co.jp
    • Abe Natsumi & Asami ^_~
Re: Abe Natsumi -Nacchi + Asami -Asamin (hard link please)
« Odpověď #25 kdy: 16. Květen 2007 - 12:09 »
Doposud jsem to nove album neslysel a nechal jsem se prekvapit.

Suteki kirei.  Osobne me se to hodne libi a myslim, ze takove pisne jsou dobre delane na miru pro ni. Cekani se vyplatilo na Too far away. Hudba je cista jako uvnitr cd a dvd (LTD)

Dalsi  v baliku bylo Telephone Goal dvd a dvd se segrou Asamix

« Poslední změna: 20. Červen 2007 - 22:52 od Nacchi »
♥ ♥ ♥ 私は 安倍 なつみ-さま 愛してる !!! ♥ ♥ ♥
☆ 私の 名前 スワタ チェコ ☆
☆ My country is Czech rep. (Europa) and like jpn zen, music, koen, ocha ☆

Offline ikeL

• agent of a-music
  • LV 9/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 85
  • Pohlaví: Mužské
  • Hello! Project Fan
« Odpověď #26 kdy: 16. Květen 2007 - 14:14 »
noo ja mam ted s objednavkama chvilku utrum :(
jinak ohledne Asami , tak vypada vice cool kdyz je zbarvena na tu opalenou barvu a preplacana licidly  :cool: ala Gyaruru skupina

Offline Nacchi

• LV 8/10
  • *
« Odpověď #27 kdy: 16. Květen 2007 - 23:59 »
Nemam rad moc namalovane holky, kdyz je to decentni  tak ano.
☆ 私の 名前 スワタ チェコ ☆

Offline Nacchi

• LV 8/10
  • *
« Odpověď #28 kdy: 21. Květen 2007 - 22:17 »
zde kuknete na film Za.hittopara-do jak je zpracovany z obzvlaste silneho kartonu 3mm

A zde jsou veci co jsem jeste nefotnul a posledni balik :)

☆ 私の 名前 スワタ チェコ ☆

Offline Nacchi

• LV 8/10
  • *
« Odpověď #29 kdy: 10. Červen 2007 - 17:15 »
Vcera vecer jsem drbal s jednim znamym na chatu (take fanda Nacchi) akorat on ma jen 2 alba a singl ostatni postahovane, tak padla otazka zda mam vsechny singly ? Zklamal jsem jej a odepsal, ze nemam - chybi mi jeden a par videi mi take chybi.

Potreboval bych vetsi podporu se shanenim jako mam na mysli, ze nekdo neco sezene, rad zaplatim.
Kupu veci je plne vyprodanych marne kukam vsude, kde bych co mohl koupit.
Ted kukam po novem jejim filmu z druhe svetove dle skutec. pribehu a nikde nic :( Marne kukam na nektere nedosazitelne veci.
Penize mam, ale ta podpora je slaba na vychodni strane.........

ひさしぶり なつみさま。すみません。 私は大好き 本とうに愛する。 書くがメ-ルおー願いします。挨拶麻美ちゃん どうも。あなたの なっちちゃん 好きだよう~。ありがとう。
thx all.
« Poslední změna: 10. Červen 2007 - 17:21 od Nacchi »
☆ 私の 名前 スワタ チェコ ☆

Offline Nacchi

• LV 8/10
  • *
« Odpověď #30 kdy: 12. Červen 2007 - 10:34 »
Takze opet prisel balik od znameho Cliffa a timto mu opet dekuji za dalsi rare.

Dlouho ocekavana narozeninova karta s fotkou a podpisem a DVD Def Diva Magazine 1, ktere je take tezko sehnatelne.
Na narozeninove karte z druhe strany (v podobe vizitky) je kalendar a decentni maluvky. Na bocni prave strane zevnitr slozkove karty na ktere je pripenvena karta a fotka je dalsi kalendar s narozeninama holek.

Plakat jsem nefotil je proste skvely. Detailne ostry 200% velikosti 50x70cm

« Poslední změna: 12. Červen 2007 - 11:21 od Nacchi »
☆ 私の 名前 スワタ チェコ ☆

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 63
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #31 kdy: 19. Červen 2007 - 18:25 »
Nacchi, jeden obrázek už je na imageshack expired, re-up please :)

Jinak vzpomínáš-li, jak jsi mi posílal na icq mp3 se songem far away a já ho odmítl, že již mám stažené, tenkrát pár dní na to jsem si ten singl pustil, bylo to nějak neočíslované takže jako první hrála skladba "Too Far Away". Říkám si "hmm, má to něco do sebe ale jinak nic moc" až pak se rozehrála skladba "Too Far Away - Onna no Kokoro" ...chvíli na to mě až zamrazilo musím se přiznat, pač mě to mile překvapilo, tož jest tedy originální verze songu? No ať je to jakkoliv, pro mě první song od Natsumi Abe co se mi v tu chvíli hodně líbil... od té doby jsem ho znovu ale neslyšel a na klip jsem taky ještě nekukal  :roll: :oops:

Gratuluji k novým přírůstkům do sbírky.

Offline Nacchi

• LV 8/10
  • *
« Odpověď #32 kdy: 20. Červen 2007 - 22:44 »
A jo priznal se k Nacchine tutaj :D   Dekuji za ni.
☆ 私の 名前 スワタ チェコ ☆

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #33 kdy: 21. Červen 2007 - 20:45 »
no teď už se jen dokopat k tomu klipu :)

Offline Nacchi

• LV 8/10
  • *
« Odpověď #34 kdy: 21. Červen 2007 - 23:12 »
Neocekavej zazraky panacku - jsou oba decentni, nektere zabery jsou zpomalene vuci hlasu, ale dava to fajny efekt.
(asi jak pro koho)
☆ 私の 名前 スワタ チェコ ☆

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #35 kdy: 21. Červen 2007 - 23:33 »
no hlavní taky bude, najít ho mezi vším tím materiálem zase :)

Offline Nacchi

• LV 8/10
  • *
« Odpověď #36 kdy: 01. Červenec 2007 - 23:26 »
Na jednom obchode jsem se dnes trochu zamotal - klikal jsem na dane veci a jaksi jsem si nevsiml ze dalsi veci co se mi objevily v nabidce jsou vlastne uz po zakoupeni tak jsem tu nabidku daval pry a obchod opakoval a kdyz uz to bylo asi po 4 tak me napadlo co kdyz je to uz koupeno kukl pres menu do zakopene listiny a tam .... " 1 - click jste zakoupil tyto veci ..... dvd Natsumi Abe a cd Natsumi Abe a pod tim ty same opakujici cd a dvd 4x..... gaooo to jsem rychle hned rusil pocty.....malem jsem mel jedno cd a dvd 4x...

Stresujici chvilka byla.... protoze 1click znamena ze se po chvili odesle samo a objednavka bude akceptovana.

☆ 私の 名前 スワタ チェコ ☆

Offline Nacchi

• LV 8/10
  • *
« Odpověď #37 kdy: 24. Červenec 2007 - 23:11 »
Nechal jsem vypocitat horoskop Natsumi Abe na polohu jejiho narozeni tj. 46'87"ss a 141'00"vd (Muroran)
a neco prislo.
Uz prvniho pohledu je vse jasne jaka osobnost to je

a vypis z daneho horoskopu

Slunce ve lvu
ZÁKLADNÍ ORIENTACE: Vitalita. Autorita. Moc.
MOTTO: Já chci.
VĚDOMÝ CÍL: Tvořivé sebevyjádření.
SILNÝ SMYSL PRO: Důstojné vystupování.
VLOHY PRO: Dramatizování. Užívání života. Naplňování vírou. Oživování. Organizování.
POVAHA: Vroucí. Šlechetná. Milující radost a potěšení. Pohostinná.
POTŘEBA ROZVÍJET: Pokoru a skromnost. Šetrnost a hospodárnost. Altruismus. Pozornost k detailu.
Lev je velkomyslný a rád je středem pozornosti. Nesmírně důležitá je pro něho osobní nezávislost. Má neustále potřebu tvořit a vyrábět něco nového a to v duševní i materiální oblasti. Dbá na to, aby ostatní lidé o něm měli dobré míněná. Většinou se mu to také daří. Je si plně vědom svého působení a účinku na druhé a stále zvažuje, jak by udělal ještě lepší dojem. Má vyhraněný smysl pro dramatičnost, takže vznešená role, kterou zpočátku jen hraje, se pro něho postupně stává realitou. Dostane-li se v důsledku okolností do situace, která ho omezuje, ztrácí pak zájem o svoji práci. Symbolizuje ho vznešenost, moc a důstojnost. Moc zvyšuje jeho sebevědomí. Pokud má pocit, že ve svém postavení má moc a odpovědnost, snaží se jemu projevenou důvěru nezklamat. Osvědčuje se ve vedoucích a odpovědných funkcích, kde může uplatnit své tvůrčí síly. Zůstane-li jeho touha po autoritě nenaplněna, může se z toho vyvinout určitá indolence, lenost a nestálost. Je odvážný a smělý, ale nikdy nebojuje nečistým způsobem. Je-li vítězství na jeho straně, je velkodušný. Podlehne-li, zůstává neporaženým.

Měsíc ve střelci
OSOBNOST: Mluvící a jednající otevřeně. Čestná. Silně nezávislá. Občas enthusiastická. Plná naděje.
SCHOPNOSTI: Zkoumat. Vyšetřovat. Pohybu. Šířit znalosti a vědomosti.
CÍTĚNÍ: Vřelé, spontánní, intuitivní.
INSTINKT, PŘEDSTAVIVOST: Snadno stimulovatelné.
Tato konstelace charakterizuje vskutku pohyblivého člověka, který má sklon k impulsivnímu jednání. Pociťuje silný vnitřní neklid. Je optimistický a veselý. Své úsilí v oblasti pracovní činnost bere sportovně.

Merkur ve lvu
MYŠLENÍ: Kreativní.
METODA VYJADŘOVÁNÍ: Autoritativní. Důstojná. Spektakulární. Posloupná.
ADAPTABILITA: Malá.
VNÍMÁNÍ: Široké.
POSTRÁDÁ: Skromnost a pokoru. Smysl pro detail.
Zrozenec má schopnost soustředit se na jednu věc. Je uznáván jako autorita ve vybraných oblastech svých zájmů a aktivit. Má sebedůvěru ve své duševní schopnosti, která poskytuje zdravý optimismus a přístupu k řešení problémů. Zrozenec má snahu záležitosti vyřizovat velkoryse, poněkud všeobecně a nebere přitom na zřetel detaily. Věci, které nejsou bezprostředně v ohnisku jeho zájmu snadno přehlíží. Mínění si vytváří jen velmi pomalu a mění ho neochotně.

Venuše v panně

NÁKLONNOST, NÁLADY:
Čisté. Pod kontrolou. Rozlišující.
MILUJE: Morální krásu.
HARMONII HLEDÁ PROSTŘEDNICTVÍM: Poskytování služeb. Staromládenectví (celibátu). Sebezapření. Rutiny. Vyhýbání se intimním vztahům.
DISPOZICE: Odtažitost. Necitelnost. Obava že podlehne.
Pocity analyzuje příliš kriticky a přísně. K těm, které zrozenec miluje je příliš kritický. Tím u nich může vyvolat předpojatost, zábrany a ochromit spontánní náklonnost. Většinou si volí partnera, s nímž může spolupracovat a který sdílí jeho intelektuální zájmy. Lidé s touto konstelací často zůstávají svobodní, protože na eventuálního partnera mají příliš vysoké nároky. Udržuje přátelské vztahy se spolupracovníkv. Své pracoviště si zařizuje s vkusem. Velký důraz klade na společenské způsoby, osobní zjev a hygienu. Dobré společenské vystupování je často jen zástěrkou pro ostýchavost a určité komplexy méněcennosti.

Mars v raku
MÁ PŘÁNÍ A TOUHY: Silné.
STIMULOVÁNY JSOU: Instinkty. Pocity. Imaginace. Úsilí o sebezáchovu. Smysl pro zisk a majetek. Smysl pro zisk a majetek. Paměť. Houževnatost. Smysl pro rodinu a domov.
ENERGII MÁ: Emocionální. Soudržnou, spojitou.
METODA JEDNÁNÍ: Subtilní. Nepřímá. Postupně překračuje meze. Trvalého rozkladu. Nestálá. Defensivní.
POSTOJE: Náladové, zasmušilé. Opatrné.
NEMÁ: Vedení, směr. Nenucenost.
Zrozenec je silně afektivní. Náladovost a frustrace vyvolávají zlobu a zlost a pokud je jim dán volný průchod mohou otravovat klima v okolí, v rodině a domácnosti. Je-li zlost potlačována, vede to k psychosomatickým onemocněním, např. žaludeční problémy. Zrozenec má vyslovenou potřebu domov vlastnit a spravovat.

Jupiter ve váhách
MÁ NADŠENÍ PRO: Parnerství.
ROZŠIŘUJE SE U NĚHO: Umělecké a harmonické impulsy.
MYSL A ROZUM MÁ: Filosofický, humánní, vyrovnaný. Spravedlilvý. Nestranný. Upřímný. Se smyslem pro sympatie.
Je velkorysý a bere ohled na přání a potřeby jiných lidí. Je populární a oblíbený. Nadání zrozence sppočívá ve schopnosti přesvědčit jiné o výhodách určitých idejí nebo sociálních programů.

Saturn ve váhách
SNAŽÍ SE ROZVÍJET: Rovnováhu. Nestrannost. Soudnost a rozvahu. Manévrovatelnost.
POTŘEBUJE PĚSTOVAT: Harmonii. Diplomatičnost.
CHARAKTER MÁ: Čestný. Netolerantní. Neupřímný. Umíněný, svéhlavý. Argumentativní.
POSTRÁDÁ: Objektivní zkušenosti.
JE MOTIVOVÁN STRACHEM Z: Toho, že se do něčeho vášnivě zaplete.

Uran ve štíru
PROBOUZÍ: Schopnost soustředit se, proniknout do problému, zkoumat. Intenzitu cítění.
NIČÍ: Nelibost trpět.
ČINÍ VŮLI: Svéhlavou.
OVLIVŇUJE DODATEČNÉ CHARAKTERISTIKY: Vědecké a mechanické zájmy. Získat porozumění prostřednictvím utrpení. Neustálé sebezkoumání.

Slunce konjunkce Merkur
Kreativita a aktivita v oblasti nových idejí, práce a přátelství. Sklon prosazovat silou vůle představy a rozhodnutí. To stojí v cestě sebeanalýze, protože duch a Já se vzájemně identifikují. To zrozenci zabraňuje vidět se nestranně nebo očima jiných lidí. Disponuje velkou duševní silou a energií. Je-li Merkur spálen dochází ke zhroucení komunikace a myšlenkových procesů. Je-li Merkur v menší vzdálenosti od Slunce než půl stupně, je "v srdci " Slunce. Vyvolává to podobné potíže jako při spálení. ale zároveň to znamená "hodnost". Vůle se stává nástrojem pro duševní aktivitu a snahy. To poskytuje velké intelektuální schopnosti, zvláště nachází-li se konjunkce ve znamení Blíženců, Panny, Vodnáře a Vah.

Měsíc kvadrát Venuše
Sentimentalita a přílišné zdůrazňování citu vedou k tomu, že se zrozenec příliš nechá manipulovat jinými lidmi. Zrozencovy představy, že je nešťastný a stavy emocionálního napětí mohou souviset se zkušenostmi získanými z ranného dětství a se životem doma. V záležitostech souvisejících s penězi a financemi nemá zrozenec štěstí nebo s nimi zachází nešetrně.

Venuše kvadrát Neptun
Ve snaze uniknout tvrdé realitě života, mohou se objevit snahy utéci do světa fantazií. V praxi se to může projevit i ve formě alkoholismu nebo drogové závislosti. Za přítomnosti pozitivních konstelací v horoskopu tento aspekt stimuluje umělecké schopnosti a estetické cítění. Saturn však musí mít silné postavení. Jinak bude zrozenci chybět potřebná disciplína, aby se tyto vlastnosti mohly projevit. Občas bývá zrozenec přecitlivělý. Jeho city jsou snadno a bezdůvodně zranitelné. Aspekt může vést k lenosti a k neuspořádanému způsobu života. Může se stát obětí lidí, kteří apelují na jeho soucit, ale přitom ho chtějí pouze zneužít. Je snadno přístupný pro různé pochybné plány jak rychle přijít k penězům. Z tohoto důvodu by měl ve finančních záležitostech a milostných vztazích projevit obezřetnost a schopnost zdravého úsudku.

Slunce trigon Měsíc
Uvedený aspekt zaručuje harmonickou souhru mezi vědomími projevy vůle a silou zrozence na jedné straně a citovými reakcemi na straně druhé. Zrozenec má zdravou sebedůvěru a optimismus.

Slunce trigon Neptun
Zrozenec má intuitivní schopnosti. Tato intuice je více citové povahy a projevuje se většinou jako schopnost cítit s někým. Schopnosti intuice se mohou projevit ve výtvarném nebo hudebním nadání. Má schopnost nechat se unášet subtilními proudy života. Proto je instinktivně ve správnou dobu na správném místě a té pravé osobě řekne to správné.

Měsíc trigon Merkur
Zrozenec má dobrou paměť a mezi vědomím a nevědomím existuje dobrá souhra. Hlavní motto tohoto aspektu zní: zdravý lidský rozum. O záležitostech denního života dokáže zrozenec rozumně rozhodovat. Je obchodně zdatný. Dokáže se obratně vyjadřovat slovem. Je výborný společník a má štěstí v obchodech, které se uskutečňují prostřednictvím pošty, telefonu nebo jiných komunikačních prostředků.

Láska a sex
Cítí se být silně přitahován k opačnému pohlaví, snaží se však svoji potřebu lásky držet v mezích, protože by si jinak mohl přivodit starosti. Chladná distancovanost a odtažitost u žen brání rozvoji jejich milostných vztahů. Toto může pak být zdrojem pocitů osamocení a frustrace. Východiskem je zaujetí prací a intelektuální činností. Na základě minulých zkušeností, které jsou uloženy hluboko v nevědomí zrozence, se u něho mohou rozvinout různé emocionální a sexuální problémy. Svoji lásku a náklonnost štědře a nemoudře rozdává. V důsledku pochybných vztahů existuje nebezpečí skandálu a finančních problémů. Sex se může stát pohnutkou k útoku. V extrémních případech dochází potají k sexuálním výstřednostem. Nelze vyloučit i homosexuální orientaci. Zrozenec je stydlivý a zdrženlivý a má sklon k tajným romancím. Dík vnitřní harmonii působí zrozenec přitažlivě na opačné pohlaví.

peníze
Peníze jsou pro něho důležité pouze jako prostředek k dosažení vytyčeného cíle.

manželství
V manželství má snahu hrát roli dominantního partnera. V partnerských, manželských a úzkzých osobních vztazích staví do popředí otázky spravedlnosti a morállní principy. Rád si vybírá takového životního partnera, který se zajímá o pedagocické a filosofické myšlenky. Jejich partnerství pak spočívá na duchovních hodnotách a vzájemném pochopení. Tyto hodnoty jsou více než pouhá erotická přitažlivost. Z tohoto důvodu může počítat s trvalým manželstvím a se šťastným rodinným životem. Svoji náklonnost rozdává na všechny strany bez uvažování. Tato vlastnost zatěžuje vážně jeho milostné vztahy a brání mu ve štěstí v manželství. Ve vztahu ke svým partnerům v manželství a v životě je příliš důvěřivý a je jimi proto využíván. Příznačné jsou nemoudré milostné a sexuální vztahy. Při uzavírání sňatku se mohou objevit nesnáze a dojít i k odkladu, zejména jestliže i Saturn naznačuje podobnou tendenci. Manželství zrozence je ohrožováno nedostatkem otevřenosti a čestnosti.

cestování
Miluje cestování a změnu místa pobytu.

rodiče
Vztahy k rodičům mohou být neharmonické a v pozdějším životě přivodit i psychologické problémy.
rodina a domov (otce i matku hodne miluje)

Zrozenec má finanční a sociální problémy, které se projevují doma a v rodině. K osobním záležitostem a k záležitostem doma a v rodině - zejména pokud se týká zdraví a výživy - přistupuje konstruktivně.

zdraví
Charakteristická je dobrá tělesná vitalita. Naznačuje dobré zdraví, odolnost a schopnost regenerace.

děti
Má ráda děti a dobře si s nimi rozumí.
☆ 私の 名前 スワタ チェコ ☆

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #38 kdy: 27. Červenec 2007 - 23:26 »
panejo, tady někdo kohosi důkladně proklepnul :)

a já stále neviděl ten klip :/

Offline Nacchi

• LV 8/10
  • *
« Odpověď #39 kdy: 31. Červenec 2007 - 15:54 »
kdyby jste na srazu nepreskakovali - mohli jste videt
☆ 私の 名前 スワタ チェコ ☆

Offline Nacchi

• LV 8/10
  • *
« Odpověď #40 kdy: 07. Srpen 2007 - 11:44 »
Tak mi dorazil balicek
a v nem prislo -samozrejmne rare:

# (modry) Fotoalbum 2007 s 5 fotkama
# (cerna) Penezenka Abe Natsumi + fotka u ni
# FC DVD hello days -modre dvdcko
# FC DVD Hawaii 2005 zelene dvdcko
# Promocni karta Nacchi
a dlouho ocekavana vec
# History album Natsumi 1998.1.28 - 2004.1.25 - bila krabicka s fotoalbem kde jsou na vnitrni strane texty vpredu i vzadu a mezi tim na kazde vnitrni strane je zafoliovana fotka.
# extra prisla karta jako bonus od pritele s pohlednici a pranim.
Arigatou.

« Poslední změna: 07. Srpen 2007 - 12:07 od Nacchi »
☆ 私の 名前 スワタ チェコ ☆

Offline ikeL

• agent of a-music
  • LV 9/10
  • *
  • Hello! Project Fan
« Odpověď #41 kdy: 07. Srpen 2007 - 11:52 »
já už sem načimu říkal žeby měl zajít do obchodu IKEA a koupit nějakou mega skříň, poněvadž po našem odchodu se jeho sbírka skoro zdvojnásobila.
« Poslední změna: 07. Srpen 2007 - 11:58 od ikeL »

Offline Nacchi

• LV 8/10
  • *
« Odpověď #42 kdy: 09. Srpen 2007 - 01:43 »
Jak jsem pravil budu ted slavit narozky, nekdo se divi, nekdo ne, nekdo zasne, nekdo nechape.

So so so so.

From Natsumi Abesama
お誕生日 おめでとう ございます
七福神あて 安倍なつみの
祈願する 
Svataより チェコ

O-tanjoubi o-medetou gozaimasu
Shichifukujin ate Abe Natsumino
Kigansuru  Svata yori Cheko

頑張れ なっち !!!
すみません おれ 愛する なっち

全部てあ 本当に てありがとう。 Dekujeme za vsechno.

« Poslední změna: 10. Srpen 2007 - 02:35 od Nacchi »
☆ 私の 名前 スワタ チェコ ☆

Offline Ritsuko

• LV 4/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 22
« Odpověď #43 kdy: 09. Srpen 2007 - 20:45 »
ze si to ty, tak se vubec nedivim ^^
poprej ji i za me ^.~

btw fajn balicek. Nechtel bys vyfotit celou tvoji sbirku? docela me zajma jak vypada nacchi svatyne
<br
Reita:"Who want's to lick my bass?"
Uruha:"Me~!"
Aoi:"Oh no you don't.. you did it last time!!"

Offline ikeL

• agent of a-music
  • LV 9/10
  • *
  • Hello! Project Fan
« Odpověď #44 kdy: 09. Srpen 2007 - 21:07 »
btw fajn balicek. Nechtel bys vyfotit celou tvoji sbirku? docela me zajma jak vypada nacchi svatyne

celou sbírku má na fotce když mu ťukneš na obrázek v podpisu

Offline Ritsuko

• LV 4/10
  • *
« Odpověď #45 kdy: 10. Srpen 2007 - 02:48 »
ah dik ! sigy vetsinou moc nezkoumam  :oops: X3333333

EDIT: *zatlaci oci zpatky do dulku* ... tak toho je na me moc  :shock:
« Poslední změna: 10. Srpen 2007 - 02:54 od Ritsuko »
<br

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #46 kdy: 10. Srpen 2007 - 20:33 »
a zase si rejpnu - většinu jsme si u něj omakali heč :grin:

Offline Ritsuko

• LV 4/10
  • *
« Odpověď #47 kdy: 10. Srpen 2007 - 23:09 »
je toho tolik az neverim ze to muze byt pravda ... no asi je ale ... *este porad se zpamatovava z toho soku*
<br

Offline Nacchi

• LV 8/10
  • *
« Odpověď #48 kdy: 11. Srpen 2007 - 00:55 »
Vite, problem jak to moc chcete a zda na to mate je vec druha.
Cim vice o to usilujete a snazite se byt prospesni vetsinou se ta druha podstatna vec nakloni k vam to jest finance.
Je sice pravdou ze 1/3 z toho koupite na obchode......repektive, mno ale ten zbytek no nevim.
Ritsuko prijed zkuknes dostanes obed, dame si wasabi - ono az tak ostre neni jen se nesmi dat na horni patro v puse. Jenze nevim ted co mas rada z hudby, pac jsem prevazne na tu klidnou hudbu.

Za druhe problem v me kolekci je to, ze v knize co uz proste neni je psano, ze mi dekuje za podporu (jako kupujicimu) a to same je i na stribr. privesku, ta kse snazim ji podporovata vyzdvihovat tohoto Bozskeho Andela, ackoliv je mistama az moc bulata, presto ji mam rad jen kvuli jeji povaze.
☆ 私の 名前 スワタ チェコ ☆

Offline Ritsuko

• LV 4/10
  • *
« Odpověď #49 kdy: 11. Srpen 2007 - 03:18 »
hahaha finance. Kdybych mela mit vsechno co chci tak bych musela byt dcerou Billa Gatese lol
Jednou jsem se bavila pres msn s jednou americankou co pracuje v nejake te nahravaci spolecnosti, a rikala ze nema cenu kupovat cd, protoze penize z nich nejdou vubec interpretum, ale prave te spolecnosti. Pry ze pokud chci podporovat nejakeho interpreta, tak si mam kupovat fanpredmety a chodit na koncerty.
Nevim co je na tom pravdy, ale docela tomu verim ..

Povim vam veselou (pro me vcelku smutnou) prihodu z Vidne ...
Byli jsme tam jjeste ze dvema kamoskama jen tak naskok, do japashopu a tak. A v jednom lolita obchode na me koukalo cd AnCafe. Chvili sme se na sebe koukali, pak sem si ho omakala, ale ja baka do ted nechapu proc sem si ho nekoupila *mlati hlavou o svou krasnou cervenou stenu*
Ale nejvetsi zazitek z toho obchodu byl kdyz mi spadlo dvd Gazette *oups* byl to hezky pocit, ale radsi sem ho nekupovala pac rozflagany dvd nepotrebuju X33333
Dal tam meli nejake Moi dix mois ale kostel neposloucham X33333

BAkaa~!!

Ja wasabi rada ^__^ Akorat ze ho pro normalni lidi davam vsude moc .. ,ale za to muze babicka X3333
<br