Autor Téma: Nana Kitade  (Přečteno 4899 krát)

Offline hitomi12

• LV 8/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 65
  • Pohlaví: Ženské
Re: Nana Kitade
« Odpověď #25 kdy: 26. Červen 2008 - 19:13 »
hezka je na CD+DVD version :love:

Offline AnimeStar

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 97
  • Kuu-chan fan!
    • Asian Gallery
« Odpověď #26 kdy: 28. Červen 2008 - 10:34 »
Na tých fotkách vyzerá úplne úžasne  :heart:

Offline hitomi12

• LV 8/10
  • *
« Odpověď #27 kdy: 29. Srpen 2008 - 17:55 »
Interview s Nanou na festivale AnimagiC. Bonn 2008:

Castym problemom, s ktorym sa stretavame ked robime interview so spevakom/-ckou su tvare poznacene casovym posunom. No to neplatilo pre Nanu Kitade. Japonska lolita nas prijala pred svojim vystupenim na scenu v sobotu v Bonn bezchybnym stylom a potom ako si  dva krat upravila vlasy a naniesla lesk na pery nase interview s ikonou sveta obvzlast zaujimaveho mohlo zacat.

Dobry den, volame sa JaME.
Nana: Tesi ma!

Mohla by si sa predstavit nasim citatelom, prosim.
Nana: Dobry den. Som japonska rockova hudobnicka, ktora je sucastou sveta Gothic Lolita.

Si po prvy krat v Nemecku. Co vsetko si uz stihla vidiet a ake su tvoje dojmy?
Nana: Bohuzial, nemala som mozno vidiet vela z vasej krajiny kvoli vcerajsiemu koncertu. Dnes som navstivila Beethovenhaus a Bonn. Velmi sa mi to pacilo, plus si myslim, ze je vela v Nemecku je vela prirody. To na mna velmi zaposobilo.

Uz si sa bola pozriet na AnimagiC?

Nana: Ano, videla som vela fanusikov a ludi prezlecenych za Gothic Lolita. Vyzerali fantasticky.

Pripravila si si nieco specialne pre Nemecko?
Nana: Vcera som mala zahrievacie kolo, no tu je dnes moj najdolezitejsi koncert. Nepripravila som nic specialne ale narychlo som si priniesla z Japonska svoj «Ätherwellengeige» (pozn. alebo «Ätherophon», je to zriedkavy hudobny nastroj, na ktorom sa hra bez fyzickeho kontaktu hudobnika)

V Nemecku si znama svojimi "ENDING SONG" pre anime, ktory hrdina sa ti z nich najviac podoba?
Nana: Hrdina, ktory je znamy v Nemecku?

Nie, na tom nezalezi, mozes si aj nejakeho vymysliet.
Nana: Chcela by som byt roztomilou postavou ale zaroven by mala v sebe nieco temne. A chcela by som spievat.

Reprezentujes modu Gothic Lolita. Ako si prisla k takemuto stylu a co ta na nom fascinuje?
Nana: Moda Gothic Lolita je presne to co som vzdy hladala. Je to zmes roztomileho a temneho, co ma vzdy pritahovalo. To je dovod preco som si zvolila takyto styl obliekania. Ked mam oblecene taketo saty, mam pocit, ze som niekto vynimocny. Je to nieco uplne odlisne od mojho stareho stylu obliekania.

V Japonsku pracujes s ostatnymi na znacke oblecenia, mohla by si nam povedat viac?
Nana: Nie je to moja vlastna znacka, iba s nimi spolupracujem. V Japonsku je vela Gothic Lolita ako v Nemecku no napriek tomu su takyto ludia kritizovani spolocnostou. Preto ja citim tuto modu ako punk, nie kvoli tomu, ze je to nieco nezvycajne ale je to umenie zit. Chcela by som povzbudit a podporit tychto ludi, ktory ziju takymto zivotom. Aj preto spolupracujem s touto znackou.

Navrhujes si sama oblecenie?
Nana: Ano. Sama si kreslim nacrty. Ale mam zmluvu so znackami Baby, The Stars Shine Bright. Robia pre mna aj ine navrhy, aby som sa zlepsovala.

Sama si pises texty svojich piesni. Mas nejake pravidla? Odkial beres inspiraciu?
Nana: Nie je nic co by ma inspirovalo. Ked uvidim nieco alebo nieco pocitim pocas bezneho dna, snazim sa to vyjadrit cez moje texty.

Pre JaME USA, ktoremu si tiez umoznila interview, si naznacila ze si chces skladat aj svoju vlastnu hudbu. Uz sa ti to podarilo? Ak ano pre ake pesnicky?
Nana: Hudbu som si zlozila sama pre moj posledny singel “PUNK&BABYs”. Pravdupovediac som si vsetko nezlozila sama, este stale mi radili. Hudba a text su pre mna dolezite, bez jedneho alebo druheho nemaju vyznam. Preto som sa dohodla so svojim spolupracovnikom a lepsie som adaptovala melodi na text vo vacsine miest.

A uz sme sa tu dostali. Co by si nam mohla prezradit o svojom singli “PUNK&BABYs”?

Nana: V poslednom case som vydavala skor balady. Preto som sa rozhodla urobit nieco punk a rock. Je vela ludi, ktori si na to netrufaju. Ked zijeme ako chceme, je tu vela prekazok a problemov, ktorym musime celit, co ma cenu bolesti.

Aj ty zijes stylom punk?
Nana: Ano, presne tak.

Si na albume Tribute to Cindy Lauper ”We love Cindy”, co ta spaja s touto umelkynou?
Nana: Prespievala som jednu z jej pesniciek. Cindy Lauper je pre mna kralovnou popu, ale zaroven v sebe reprezentuje rock a punk. S pesnickou co som od nej prespievala som chcela ukazat svoju rockovu a punkovu stranu.

Vybrala si si sama pesnicku “She Bop”? Preco?
Nana: Ano, sama som si ju vybrala. Mam rada viacej kuskov od Cyndi Lauper, su rockove a mozeme na ne tancovat. Ale tato pesnicka ma obzvlast oslovila, je to akokeby bola napisana pre mna. Cyndi Lauper je velmi punk a pre mna je vyjadrenie volnosti.

Vybrala si si aj “Backet Case” od Green Day. Su aj ine pesnicky, ktore by si chcela zaspievat?

Nana: Je velmi vela pesniciek, ktore sa mi pacia a ktore by som chcela prespievat. No mam strach, ze by som ich pomenila kvoli mojej novej interpretacii alebo ich znehodnotit. Napriek tomu by som chcela prespievat Sex Pistols alebo Niravanu. Myslim si, ze je zaujimave spievat pesnicky naspievane muzmi.

Skvely napad!
Nana. Dakujem. (usmev)

Tvoja vyberovka “Berry Berry SINGLES” vysla aj v Europe. Myslis si, z by si dalej pokracovala?
Nana: Velmi ma tesi, ze vysla aj v Europe. Text a hudba su dolezite a moje texty v japoncine su uspesne aj v Europe. Pozerala som booklet a vsimla som si, ze je tam anglicky preklad, som velmi rada, ze sa to pouzilo a ze to neostala normalna japonska verzia. Co sa tyka buducnosti, tento krat som lahko prisla sama, bez mojej skupiny, s ktorou koncertujem. Skupina na scene je pre mna dolezita, ale dnes budem spievat s hudobnym zaznamom. Dufam, ze budem moct prist do Europy aj so svojou skupinou.

Ake su tvoje dalsie projekty? Planujes koncerty?
Nana: Nateraz nic nepripravujemm, ale vystupim casto na scenu a potom sa nezastavim pisat nove pesnicky.

Co by si chcela stihnut do najblizsich 10 rokov? ( Nahle jej dva psy zacnu stekat, Nana takmer spadne zo stolicky a polozi si ruky pred tvar, vsetci sa smeju.)
Nana: Za 10 rokov budem mat 31. Takze, chcela by som byvat na zamku, a tak ako dnes, obliekat sa ako Gothic Lolita. A hlavne by som chcela urobit koncert v mojom zamku.

Nakoniec by si mohla nechat odkaz pre nasich citatelov?
Nana: Tak ako sa tu ludia zaujimaju o Japonsko, ci uz ide o modu, hudbu alebo anime. Ja sa tak isto zaujimam o Europu a chcela by som sa tu este vratit.

Dakujeme za interview.

Nana: Dakujem!

Offline Mary-Tina

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 174
  • Ayu-chan Fan ;)
« Odpověď #28 kdy: 12. Září 2008 - 13:46 »
Díky za preklad!

Nový song od Nany s názvom "月華 -tsukihana-" bol vybratý ako opening pre novú sériu anime Jigoku Shoujo, s názvom Jigoku Shoujo Mitsuganae. Anime by sa malo začať vysiela 4.10.2008.

Offline Mary-Tina

• LV 10/10
  • *
  • Ayu-chan Fan ;)
« Odpověď #29 kdy: 15. Prosinec 2008 - 20:28 »
Singel 月華-tsukihana- vyjde 4.2.2009 a vyjde v 2 verziách: CD Only (First Press verzia je s "Yuutsu" pohľadnicou) a CD+ Straw Doll.

TRACKLIST:
1 月華-tsukihana-
2 鏡の国のアリア (Kagami no Kuni no Aria)
3 マノン (Mamon)
4 月華-tsukihana-~地獄少女 三鼎 オープニングVer.~ (Jigoku Shoujo San Kanae Opening Ver.)
5 月華-tsukihana-~Instrumental~

COVERY + promo fotka:

Offline AnimeStar

• LV 10/10
  • *
  • Kuu-chan fan!
    • Asian Gallery
« Odpověď #30 kdy: 17. Prosinec 2008 - 17:39 »
to čo má byť to Straw Doll???

Offline Mary-Tina

• LV 10/10
  • *
  • Ayu-chan Fan ;)
« Odpověď #31 kdy: 17. Prosinec 2008 - 17:49 »
Keďže song 月華-tsukihana- je k anime Jigoku Shoujo, tak Straw Doll by malo byť toto:

Offline AnimeStar

• LV 10/10
  • *
  • Kuu-chan fan!
    • Asian Gallery
« Odpověď #32 kdy: 17. Prosinec 2008 - 18:00 »
to je dobréééé :razz: žeby som si to kúpila  :twisted:

Offline Mary-Tina

• LV 10/10
  • *
  • Ayu-chan Fan ;)
« Odpověď #33 kdy: 09. Leden 2009 - 14:21 »
Fotka "Straw doll":

Promo fotka k singlu 月華-tsukihana-:

Slip cover pre singel 月華-tsukihana-:

Objavila sa informácia, že Nana chystá aj nový album. Mal by vyjsť 11.3.2009 a mal by sa volať Bondage.

Offline AnimeStar

• LV 10/10
  • *
  • Kuu-chan fan!
    • Asian Gallery
« Odpověď #34 kdy: 09. Leden 2009 - 14:56 »
na tej fotke vyzerá Nana nádherne  :heart: a konečne nový album čo je super  :clapping:

Offline hitomi12

• LV 8/10
  • *
« Odpověď #35 kdy: 17. Leden 2009 - 18:11 »
Nana dabuje jednu z postav v novom japonskom horore MY BLOODY VALENTINE 3D. Film ma premieru v japonskych kinach 14.02.2009.

Offline Mary-Tina

• LV 10/10
  • *
  • Ayu-chan Fan ;)
« Odpověď #36 kdy: 05. Únor 2009 - 11:01 »
Objavil sa cover a tracklist CD+DVD verzie pripravovaného albumu Bondage:

CD:
01 解放 (Kaihou)
02 ファムファタール
03 月華-tsukihana-
04 アントワネットブルー (Antoinette Blue)
05 DEATH SHOWCASE
06 エーテル (Ether)
07 Under Babydoll
08 Lamia ~VIVACE Ver.~
09 PUNK&BABYs
10 She Bop ~Bondage Ver.~
11 SUICIDES LOVE STORY
12 My Dear Maria.

DVD:
A German Story of Nana (LIVE CLIP)
アントワネットブルー VIDEO CLIP
SUICIDES LOVE STORY VIDEO CLIP
PUNK&BABYs VIDEO CLIP
月華-tsukihana- VIDEO CLIP

Offline AnimeStar

• LV 10/10
  • *
  • Kuu-chan fan!
    • Asian Gallery
« Odpověď #37 kdy: 05. Únor 2009 - 11:30 »
ach,prečo neni na coveri Nana  :cry:

Offline Mary-Tina

• LV 10/10
  • *
  • Ayu-chan Fan ;)
« Odpověď #38 kdy: 07. Únor 2009 - 14:34 »
Cover Regular Edition albumu Bondage:

+ Limited Edition cover vo väčšom:

Offline AnimeStar

• LV 10/10
  • *
  • Kuu-chan fan!
    • Asian Gallery
« Odpověď #39 kdy: 07. Únor 2009 - 14:39 »
no veď preto  :lol: btw krásna fotka  :heart:

Offline maddy1111

• LV 11/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 273
  • Pohlaví: Mužské
  • i LOVE A-music
    • My Music Collection
« Odpověď #40 kdy: 07. Únor 2009 - 19:05 »
hmmm pekne covery.. som zvedavy na album, i ked este nemam napocuvany ani posledny singel  :oops:

Huge JOEY YUNG fan !!! a Time For Asian Music / SKYPE: maddy1111sk
http://www.last.fm/user/maddy1111

Offline 8BB76E1

• LV 4/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 16
  • 電波系
    • http://blog.8BB76E1.com
« Odpověď #41 kdy: 20. Leden 2011 - 21:30 »
Loveless (北出菜奈, TAIZO) plánují evropské turné.. o_O

08.04.2011: Marseille, France @ le Poste à Galène (support: Lamia Cross)
09.04.2011: Paris, France @ Manga Party Festival
10.04.2011: Toulouse, France @ TGS OHANAMI
13.04.2011: Cologne, Germany @ Werkstatt
14.04.2011: Berlin, Germany @ Magnet
15.04.2011: Poznan, Poland @ Blue Note
16.04.2011: Krakow, Poland @ 40 Kleparz
18.04.2011: Wien, Austria @ Reigen Live
21.04.2011: Budapest, Hungary @ A38
22.04.2011: Rijeka, Croatia @ La Noche Club
24.04.2011: Casablanca, Morocco @ Theatre Sidi Othman
27.04.2011: Munich, Germany @ Feierwerk
29.04.2011: London, Uk @ Underworld
30.04.2011: Lisbon, Portugal @ Music box
01.05.2011: Barcelona, Spain @ LA2 (première partie:Lamia Cross)
03.05.2011: Amsterdam, Netherlands @ Winston
壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた