Poslední příspěvky

Stran: [1] 2 3 ... 10
1
Takže.... nic z toho, co jsem sem dávál já jsi neviděl?
2
Píšu tuhle reakci hrozně nerad, pač nerad komukoliv kazím radost ale říkám si, že bohužel to je můj názor, oči, uši... a už dlouho to cítím stejně... nemůžu si pomoct, ale VPop je pro mě "sooo weird"... nelíbí se mi jazyk, mluvený ještě snesu ale zpívaný mi přijde... nevím jak to nazvat... viděl jsem alba (mám doma vietnamská CD a DVD, která jsem dostal darem) od údajně velkých jmen VPopu... vizuálně hezké ale obrázky rozmazané, neostré, obrazové úpravy na úrovni Windows malování... prostě na moje "Photoshop oko" hodně amatérské neprofesionální zpracování (třeba jsem měl jen smůlu nebo se to už změnilo) a ani s tunou makeupu se mi 95% zpěvaček nelíbí a působí na mě strašně divně... tvary obličejů... já nevím, fakt se mi nelíbí i když z reálu vím, že vietnamky jsou někdy fakt hezký... tak zpěvačky i zpěváci mi většinou přijdou ošklivý nebo strašně divný... asi se budu nenávidět nějakou chvíli za tenhle příspěvek ale stejně jako tehdy pro Sysla je pro mě VPop z dosavadní zkušenosti něco, co mě vůbec neláká a z asi 50 písniček co jsem slyšel se mi líbila jedna. A stejně je ta holčina taková podivná :roll: (po 20 minutách hledání na youtube v historii jsem to MV bohužel nenašel, tak snad příště)

Hrozně rád bych se někdy nechal vyvést z omylu a slyšel něco, co se mi fakt bude líbit nebo našel interpreta, který mi bude sympatický (jazyk ale asi úplně nezkousnu)... znám částečně člověka, pro kterého je VPop no.1 (zakládal tento topic) a posílal mi v minulosti řadu věcí, nic mě prakticky ale nezaujalo. Vlastně se ani netěším na reakci na tento můj příspěvek a hrozně nerad bych o tom vedl nějakou negativní debatu... jen tak nějak cítím potřebu sdělit svůj názor. Jestli pro mě někdy měla asijská hudba opravdu kouzlo, pak jsem vždycky našel neuvěřitelný věci v Japonsku, Číně, na Taiwanu, v Hong Kongu a Jižní Koreji, ale Vietnam je pro mě naprosté tabu a přijde mi "sooo weird", že k němu mám prakticky spíše jistý odpor.

No hrozný post... :roll: :roll: :roll: mám fakt teď chuť napsat něco pozitivního na závěr. Určitě se nenechte nijak rušit a v klidu si postujte písničky co máte rádi...
3
+ vybavuju si tuhle písničku od Hương Tràm

Pak si vybavuju ještě tuhle ptákovinu  :lol:

Pokud by někoho zajímala trochu normálnější verze...

Zhudebněná mánželská hádka:

4
Hele, teď jsi mi připomněl, že jsem si zapisoval, co s kamarádkama vybíraly na karaoke  :lol:

Takže Bảo Thy

5
Introduction / Re:MADDY1111 - introduction =)
« Poslední příspěvek od Serapis kdy Včera v 19:31 »
Pred pár rokmi by som povedal, že práve Japonci budú tí pomyslení "pionieri", ktorý trh posunú ďalej, ale stal sa presný opak ..
V Japonsku je obrovský rozdíl v produktivitě mezi výrobním sektorem a prakticky čímkoli ostatním. Japonci mají jednu z nejhorších produktivit v nevýrobním sektoru ze zemí OECD. Pokud mi někdo řekne, že Japonci vymysleli super robota, nebo nový typ motoru do auta, tak si řeknu, že jo cool, ale tím inovativnost těch páprdů ve vedení tamnějších společností bohužel dost často končí.
6
Akce A-Music / Re:"After Years" A-Music Meeting 2019 (Bratislava)
« Poslední příspěvek od maddy1111 kdy Včera v 13:15 »
SSX dal iba návrh, každopádne je to na našej dohoda .. pokiaľ bude väčšina za posednie a pokec v nejakej reštaurácii (prípadný noclah môžeme ešte dohodnúť, resp. kto bude chcieť ostane dlhšie, kto nie tak nie ;), tak sa stretko zrealizuje touto formou. Od toho tu je tento topic, aby sme prezistili "očakávanie" všetkých .. imho zase nie sme veľká skupina, aby sme sa nevedeli dohodnúť na tom ako to celé bude prebiehať  :wink:
7
Introduction / Re:Mary-Tina
« Poslední příspěvek od maddy1111 kdy Včera v 13:12 »
Wow! Tak už tu máme po rokoch aj Mary-Tinu :)) to sa nám tá stará parta dáva pekne dohromady ... samozrejme, už to tu nikdy nebude ako kedysi, ale aj napriek tomu je fajn si aspoň z času na čas prečítať príspevok od ľudí s ktorými tu človek svojhočasu strávil roky ;)
8
MAIN J-MUSIC FORUM / Re:HLAVNÍ J-MUSIC DISKUZE
« Poslední příspěvek od Hiroki kdy Včera v 01:08 »
9
Něco jako manželčin vietnamský playlist by mě taky zajímal pane Serape...  :wink:
10
Akce A-Music / Re:"After Years" A-Music Meeting 2019 (Bratislava)
« Poslední příspěvek od Hiroki kdy Včera v 00:50 »
Já tě SSXi asi trochu zklamu, ale přiznám se, že nemám chuť číst tvoje posty. Jsou opravdu moc dlouhé na mě a když přilezu po šichtě co měla 11 hodin, tak radši jsem jako kytka... Prostě vegetím...  :computerman:

Souhlasím Tinkou.. Lepší grilovačka, než opulentní akce.  :grin:
Stran: [1] 2 3 ... 10