Autor Téma: ASIAN SUBS - Titulkářský projekt webu Svět Asijské Hudby  (Přečteno 12176 krát)

Offline LinaKei

• LV 6/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 29
  • Pohlaví: Ženské
  • Kpop♥
    • C-Clown Slovakia
Re:ASIAN SUBS - Titulkářský projekt webu Svět Asijské Hudby
« Odpověď #150 kdy: 08. Říjen 2012 - 00:47 »
HH, ok teším sa na spolupracu:)

Offline Hiroki

• LV 9/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 62
  • Pohlaví: Mužské
  • Graduated member of Idol Academy
« Odpověď #151 kdy: 08. Říjen 2012 - 07:27 »
Hiroki už nepřekládá, nedaří se mu to nějak dotahovat do konce. A co ho znám, je to chrt, nahraje si to na vlastní stream kanál.  :wink:

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 63
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #152 kdy: 09. Říjen 2012 - 13:35 »
nechť tedy náš klan má i své přátele: a-music & friends

třeba to vyústí v to, že tvé snahy alespoň někde zde poodhalíme formou linku ku možnosti shlédnout tvé snahy :angel:

Offline Asia fashion

• Newbie
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 0
  • Pohlaví: Ženské
    • Paráda a dárky z doram
« Odpověď #153 kdy: 05. Březen 2014 - 12:02 »
mám také skromně pouze dva překlady, zatím, Jay Chou "Secret" a Xiao Yu "Konečně jsi to řekla", můžu to taky někde zveřejnit nebo přidat? občas si ráda přeložím, když budu mít čas, můžu i pokračovat, ale sobě do šuplíku se mi nechce :grin:
Víla Míla je pro každou legraci :)
http://doramafashion-darky5.webnode.cz/

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #154 kdy: 08. Červen 2014 - 15:19 »
Ahoj, pokusím se přes léto, bude-li trochu víc času KONEČNĚ zprovoznit sekci s titulky na webu, doteď tu bylo slibů a plánů až moc, nicméně teď už se trochu orientuju v databázích a tak vyzkouším něco napsat, pro začátek alespoň obyčejné nahrání titulků a výpis s možností stáhnutí. Přemýšlím jak to udělat a jak zamezit např. botům v přidávání. Uvidím co se mi povede vytvořit, s php zatím neumím ale html + javascript + SQL by pro takovou funci do začátku mohly posloužit, možná ani databáze nebude třeba. Čili tento rok se už opravdu možná něco stane :lol:

Prozatím můžeš své překlady zveřejnit zde nebo mi je poslat na ssx@centrum.cz... nebo pokud máš cloud (Google drive...) a veřejný odkaz... prosím trpělivost :) V současnosti jsem znovu přepsal celý kód webu a až to bude odladěnější přijde řada právě na sekci titulky.

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #155 kdy: 20. Červen 2014 - 17:21 »
Napsal jsem během posledních 3 dnů "provizorní" sekci titulky pro web, zatím tam najdete dosavadní překlady od "Asian-Music Subbers" tzn. autoři jsou já, maddy1111 a LinaKei. Vkládání je zatím trochu komplikovanější a musím to dělat já příp. někdo kdo má přístup na server (Serap) ručně.

V budoucnu by měl být i nějaký formulář pro vkládání přímo z webu a automatické generování seznamu dle souborů s titulky na serveru.
Pokud budete mít zájem přidat Váš překlad, zatím je nutné kontaktovat mě nebo zde uvést link na soubor .txt případně .srt (či jiný textový, nejlépe však .txt bez časování). Uveďte v souboru i vaše jméno, datum překladu, případně verzi (bude uvedena 1.0 pokud neuvedete žádnou).