Autor Téma: Mini srazy  (Přečteno 14490 krát)

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 63
  • Pohlaví: Mužské
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
Mini srazy
« kdy: 03. Červenec 2008 - 20:23 »
- Setkali jste se s někým ze zdejší komunity?
- Byly jste na návštěve nebo společně na nějaké akci či prostě jen tak?
- Chcete se podělit s ostatními o zážitek, ukázat fotky nebo podiskutovat?

tento topic by měl být prostorem pro diskuzi s tímto tématem :wink:
« Poslední změna: 24. Červenec 2009 - 15:40 od ikeL »

Offline Nacchi

• LV 8/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 69
  • http://abenatsumi.unas.cz asketjp@yahoo.co.jp
    • Abe Natsumi & Asami ^_~
Re: MINI MEETINGS
« Odpověď #1 kdy: 04. Červenec 2008 - 09:38 »
zdejsi komunity ? mno s nasimi vyfocenymi komunitama (idolama) ne 
naruhodo mysleno s touto grupou - cece ja ti nevim
♥ ♥ ♥ 私は 安倍 なつみ-さま 愛してる !!! ♥ ♥ ♥
☆ 私の 名前 スワタ チェコ ☆
☆ My country is Czech rep. (Europa) and like jpn zen, music, koen, ocha ☆

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #2 kdy: 04. Červenec 2008 - 12:33 »
můžeš to prosím přeložit z karvino-japonštiny do češtiny? =o)

Offline AnimeStar

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 97
  • Pohlaví: Ženské
  • Kuu-chan fan!
    • Asian Gallery
« Odpověď #3 kdy: 04. Červenec 2008 - 15:03 »
Ja som sa stretla s Mimi,s Kubitom,so Sushi a so Sewi-chan  :clapping:

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #4 kdy: 04. Červenec 2008 - 16:24 »
no tak honem fotky, zážitky... co bylo? :)

Offline AnimeStar

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 97
  • Kuu-chan fan!
    • Asian Gallery
« Odpověď #5 kdy: 04. Červenec 2008 - 16:43 »
Nemám fotky...to sme vtedy boli všetci na anime premietaní a potom sme sa s Mimi ešte flákali po meste  :grin:

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #6 kdy: 04. Červenec 2008 - 19:36 »
jaktože nejsou fotky :P takový nedostatek ;) tak hlavně že jsi si to užila :)

Já byl včera na setkání s Nacchim. Byl v Hradci Králové zařizovat si osobní věci (více ohledně
toho nechám na něm) a pak se stavil v Pardubicích na pokec. Nejprv jsme šli někam na jídlo.
Po cestě přes Třídu Míru (centrum města) nás zastavili 2 slečny, první byla kvůli spalovnám v
Rybitví a druhá slečna propagovala Greenpeace. Chtěla po nás vyplnit nějaké papíry
abychom odesílali z účtu peníze na podporu Greenpeace. Byla velice příjemná a pohledná ale
nedařilo se jí nás zvyklat tak jsme jí nabídli, že se koukneme na internet kvůli podrobnostem
a že jestli mi dá číslo na mobil tak jí zavolám, jak jsme se rozmysleli :D No co, to číslo bych
býval mohl zneužít k jiným účelům ale holt mi ho nedala :D Nacchi se taky vykrucoval, když
mu nabídla, že se večer ozve jak se rozmyslel, že on už bude tou dobou spát, atp. ^o^
No došli jsme k Zelené bráně kde jsme navštívili čínskou restauraci dát si nějakou baštu.

Domluva opět trochu vázla (vzpomeňte ti co byly v Brně :D) ve chvíli kdy se servírka prišla
zeptat, jestli už může odnést můj talíř. Když nerozuměla co se jí snažím vysvětlit tak jsem
od sebe směrem k talíři kynul rukou ve smyslu kladné odpovědi. Pochopila to tak, že ji
odháním od stolu a odešla :lol:

Nacchimu se zalíbily obrazy na stěnách (číňanky u pultu moc ne)

Směrem z restauračky jsme vyrazili přes Třídu Míru směrem do Parku. Po cestě jsme
prošmejdili obchodní dům kde Nacchi nešetřil penězi a vzpomněl si na zásluhy
Tsuyoshiho za něž mu koupil malý ale cenný dárek (žádejte o foto).

Potom jsme vyrazili do parku a k zámku

Po cestě jsme narazili na malého příživníka

Kawaii ^^;

<a href="http://www.youtube.com/v/rEI0rFG71HE" target="_blank" class="new_win">http://www.youtube.com/v/rEI0rFG71HE</a>

O kousek dále nad parčíkem stojí pardubický hrad kam směřovali naše další kroky

Copak to tam Nacchi asi fotí...

...Páva :)

Dobrý motiv na kimono nemyslíte? =o)

Z parku následovalo další šmejdění městem, byly jsme se podívat do obchodu s orientální
tématikou kde lze mimo jiné koupit třeba i japonské slovníky, čínské nádobí, všelijakou
mystickou literaturu, vonné tyčinky, masti nebo hudbu. Nacchi poutrácel za jakousi pěknou
japonskou muziku na CD. Cestou zpět na nádraží jsme ještě podrbali v malém parčíku.

A to už se nám Karviná vrací na Moravu :)

Peace

Celkem příjemný den to byl, kdyby někdo jel kolem Pardubek, tak ať se zastaví (katanu nechejte doma ^v~).

Offline Nacchi

• LV 8/10
  • *
« Odpověď #7 kdy: 05. Červenec 2008 - 18:10 »
sranda byla s tim pavem jak vysel z po za horizontu.....
prvni reakce vnitrni byla hele slepice, vzapeti zeby bazant? ten nema korunku na hlave..... a uz jsem pravil hele pav... jak spaciruje k nam ......hele zastav se.....stuj....matte !!! a nic pav sel dal okolo nas ani se nepozastavil

K te kocce - male okate strasidelko

K tomu greenpeace no ja nevim jak vy.... ale ja si nedomlouvam volani o pulnoci kvuli posilani prasuli z meho uctu za druhe jen tak take neposilam trvaly ucet jen tak cizimu a za treti kdyz jsem na dovci, tak sebou netaham cislo uctu. Jako ona nam mohla krome povidani a ustni sdeleni greenpeace.cz podat svou vizitku nebo vizitku greenu kde bych mohl treba jednorazove neco poslat nebo si overit... ale jen tak na ulici bez niceho neco davat je problem.... to jsem ji mohl dat kreditku s pinem....

jinak bylo fajne :)
☆ 私の 名前 スワタ チェコ ☆

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #8 kdy: 06. Červenec 2008 - 01:46 »
Jop, taky jsme koukali na malý děcko jak si nese velký píro v ruce a napdlo náš jestli nějakýho chudáka páva tam neoškubal :) Neoškubual, to jen po cestě našel vypelichaných pár pírek.

Jinak teď slavnostně koukám že jsem zámek nazval v textu hradem :D žeby náznak toho, že mi je v podstatě jedno co to je zač? ^^

Kočka - jestli si všimneš na té fotce s bleskem tak tam skutečně vypadá jak čertík :) Tu jsem sem nechtěl dávat ale tak malinkou fotečku...

Greenpeace - samozřejmě, na ulici bych nepodepsal ani převzetí 10 miliónů (co kdyby v tom byl nějaký čert) ale přiznej, díval ses na ty stránky? :D Popravdě já posílat teď nic nechtěl a nebudu jelikož sám nemám dost peněz ani pro sebe.

Pro mě to bylo určitě zpestření oproti sezení za monitorem, takže děkuji za návštěvu PCE ;)

Offline Nacchi

• LV 8/10
  • *
« Odpověď #9 kdy: 06. Červenec 2008 - 09:08 »
jo dival, ale jedno mi totiz nesedelo  greenpeac.cz proste te presmeruje na greenpeace.org/czech.... ale ji jsem tam nenasel
k te adrese.... mozna byla vyjukana, z toho, ze asi jsme ten den ji jako jedini poslouchali  :wink: tak se asi spletla
☆ 私の 名前 スワタ チェコ ☆

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #10 kdy: 06. Červenec 2008 - 11:01 »
kdo by neposlouchal takovou příjemnou pohlednou slečnu :) kdybychom měli čas tak ji poslouchám třeba půl dne ^^

Offline Mimi^^

• LV 8/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 34
« Odpověď #11 kdy: 06. Červenec 2008 - 21:10 »
ja som sa stretla ešte dddáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááávno s Animestar a Kubitom...odkedy ma Kubito priatelku tak si s nim ani nepíšem a predtym to bolo inšie  :cry:

Offline Nacchi

• LV 8/10
  • *
« Odpověď #12 kdy: 06. Červenec 2008 - 21:49 »
tu je ten malej darecek tomu Tsuyoshimu co planuji
☆ 私の 名前 スワタ チェコ ☆

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #13 kdy: 08. Červenec 2008 - 16:47 »
schválně nech lidi tipovat kolik to stálo :)

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
Re: Mini srazy
« Odpověď #14 kdy: 26. Duben 2009 - 21:12 »
Inu, bylo nebylo, jedno sobotní slunné odpoledne...
25. dubna 2009 | 13:10

SSX si to vyšlápnul na obhlídku pardubického nádraží. Vstoupil prosklenými dveřmi a přímo před ním postávali 2 slečny Na první pohled bylo evidentní, že jejich oči netouží po mě ale po nějakém asijském vyzpívanci rozhodl jsem se je tedy na vlastní pěst sbalit... s sebou na výlet po PCE
Slečny zabraly a vydaly se za mnou . Ovšem co se nestalo, nedaleko od nás čekala slečna třetí x_x - inu byl jsem obklíčen slečnami ^^; (:twisted:)
Já, Corci, Isaa a Dana jsme se vypravili na strastiplnou cestu skrze 3 parky obklopující centrum. Nejprve jsme zamířili kolem obchoďáku do prvního z nich - parku Vinice pod nemocnicí.
První náznak všeobecného asiozhýralství se projevil když jsem nakázal děvčatům odhalit jejich pozadí na mobilu - ne že bych to neočekával - každá z nich tam měla nějakýho okatýho chlapa (a já okatou holku, ale pssst x_x) ^^; Inu co čekat od skupinky charakterů smýšlejících v ne nepodobném duchu  :bear:
V obchoďáku jsme po chvilce rozmaru nakoupili potřebné i nepotřebné věci a za stálého sledování Corci jak si kawaiiovitě vytahuje svoje "chvíli podkolenky/chvíli nadkolenky" dorazili na inkrimonované místo obývat lavičku naproti kaluži tvářící se jako rybník Brčálník. Isaa nás vzápětí zaplavila j-rockovou dávkou CD+DVD od MYVa i pěkným časákem (viděl jsem tam mezi j-rockery i Aoi Miyazaki :heart:). Po Isaa pokračovala Corcii se svými emo choutkami, když nám poukazovala značně sexy fotečky... ...tuším z polského koncentračního tábora -_- Následně se něžnější převaha přítomných začala rochňat v pulitrovém korýtku s vanilkovou zmrzlinou aby uspokojila své mlsné jazýčky.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Y_dXoKP7cuo[/youtube]

Další cíl byl vytyčen k nedalekému splavu na pokraji téhož parku. Corci nám zde předvedla, že její vlásky by byly hodny pro ztvárnění role Sadako v příštím pokračování Ringu, avšak zapózovat hororovým očkem vykukujícím ze strniště se neodhodlala :cry: Žrajíc chipsy, chlastajíc Jelzina a brebtajíc cosi pro asie-neosvícené nesrozumitelného seděli jsme tam, užívali sluníčka a pěkné atmosféry u vody

Na posledních třech fotkách vidíte ducha SSXe převtěleného do vlasů Corci. Brr :shock:

Ještě než jsme se posbírali nesměla Corcinka opět vynechat pravidelné kawaii povytahování nadkolenek měnících se záhadně v podkolenky :cool: Cestičkou opodál jsme se vydali prozkoumat nedalekou věžičku... koťátka se chtěla vyšplhat nahoru ale když zjistila, že by musela vlastnit horolezecké klubíčko, jelikož schůdky věžička nedisponovala, vraceli jsme se parkem a procházkou prošli přes druhý až do centra a z něj k zámku.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=mT3-hZ9vvkI[/youtube]
Po cestě proběhla druhá lekce "Ukaž svou věrnost" kdy celá čtveřice prokázala svou oddanost svěřením se druhým, že má jako vyzvánění na mobilu nějakou tu osobní asijskou vypalovačku :) V cíli se konala WC zastávka přímo na zámeckých záchodcích. Když jsem byl hotov, děvčata si ještě dávali načas... znáte to, než si tam vyskládají u zrdcadla všechny své šminky a urovnají si oblyčejíky k obrazu dokonalé elegance... přecijenom chvíli trvá :cool:

Poté se konala procházka kolem zámku až jsme se usadili na lavičkách poklábosit znovu o tom, co kdo rád za muziku.

A to byl velký kámen úrazu. Všichni jsme se totiž navzájem tak naštvali, chvíli že ta neslyší jak mokkori zní hlas krásného malého japonečka... ten není schopen pojmout nadšení z Osackého dialektu... tamta nechápe rozpoložení nad sexy micro šortkami sličných dívek... až se rozpoutal velký škrtíci boj o vydobytí nejlepšího vkusu  :sermiri: :boom2: :boom:

tváře rozzuřenců zleva: Corci, Isaaca, SSX, Danča

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=VwnOdEyRPQs[/youtube] [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=hx7WcUtq4_E[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=cn2bgeEE8qs[/youtube]
A to by tomu tak hrálo, kdyby nedošlo i na SSXovu lekci K-Music :cool:

Když už se po zemi válely jen mrtvoly, vstavi z mrtvých jsme pokračovali na véču do vybrané čínské restaurace  Usadili jsme se na venkovní zahrádce a čuchavi nelíbezný kouř linoucí se z povzdálí si vybrali papání ku obrazu svých chuťových pohárků. Po tématické večeři jsme v překvapení obdrželi jako pozornost podniku švestkový likér který nás bezpečně převtělil zpět do lidské podoby.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_8ZFJbXc7sQ[/youtube]
Švestkové bumbání nám zachutnalo :)

Dašlí nezbytnou zastávkou pro dívčí mlsné jazýčky se stala čokoládovna  A to se nemělo stát... do té doby vždy náladová Corci, která nepotřebuje ke svému životu žádnou omamnou látku k navození očekávaného stavu se tak nabaštila čokolády, šlehačky, likéru a oplatky s karamelem, že poprvé za den projevila jakousi utlumenější variantu své osobnosti když se sotva dotrmácela přes město s partou zpět na vlakové nádraží ^^; Ještěže ji vždy udržovala při smyslech nutnost kontrolovat stav zebrovatých pod-nadkolenek Nepomohlo jí ani přikrmování přihlížejících oplatkou. Isaa si užívala též svou čokoládku a já s Dančou jsme preferovali klasický zelený čaj :)

Ač se to zdá neuvěřitelné, Corci nestačily ani mlsoty vyobrazené
na stole
- totiž před stolem stála vytrína plná cukrových dobrot na
které celou dobu smutně koukala jak škemrající pejsek :) (viz. obr. 2)

Netrvalo dlouho a loučili jsme se u vláčku s Isaa Poté se konalo trochu pochybné vymetání záchodků a to už se nás rozhodla opustit i Corci    Ještě než nás opustila se snížila k obdarování Danči a mě všemožnými zvířecími posunky přes okénko Nechyběla ani velká lojovaná kterou nejspíš způsobil průvan od projíždějících vlaků způsobující dehydrataci našich nebohých rtů. S Dančou jsme pak prošli městem až k zelené bráně kam mě vyprovodila na autobus do mých končin. Drbavi o všem možném i nemožném japonském i nejaponském jsme se nakonec už jen narychlo rozloučili mezi dveřmi MHD

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=OwMiLAn-PLo[/youtube] [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=1REBahnegYM[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=iztcuKfAcvw[/youtube] [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=fzMO9_38Kus[/youtube]
Isaa... Corcii, neopouštějte nás :bee:

Ne ale teď bez blbých keců... dle mého názoru bylo toto setkání podařené. Všichni jsme si užili nějakou tu srandu, vyslechli si vzájemné asijské úchylky a dovolím si říci, že jsme si snad všeci tak nějak jakž tak padli do oka (kdo mě chtěl zabít ať se přizná). Čili děkuji všem příjemným slečnám za přítomnost a těším se na další setkání třeba zase v jiné lokalitě Východních čech... a kdo ví, třeba se jednou sejdeme i na jiném východě
:sunman:

Offline ikeL

• agent of a-music
  • LV 9/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 85
  • Hello! Project Fan
« Odpověď #15 kdy: 26. Duben 2009 - 21:42 »
Vypadalo to na hodně hustou slezinu. Pravděpodobně ale jen na krátkou chvilku.
Teď mě úplně mrzí, že jsem nejel. Takovéhle akce mám rád.

Xixi opět nezklamal a dal k fotkám řádky svého humoru.

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #16 kdy: 26. Duben 2009 - 21:52 »
Tak srázek trval přes 7 hodin, což už není tak krátká doba :wink:
Myslím si, že všeci byli pro si to do budoucna zase někde zopakovat. Čili není vyloučeno další setkání s tvou přítomností :)
Na AnimeFest ale asi nikdo z nich nepojede. Ptal jsem se pak ještě Danči cestou na bus a snad možná ona, ale její kámoška se kterou chtěla jet prý nemůže tak kdo ví.

Offline Corciliena

• LV 6/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 20
« Odpověď #17 kdy: 26. Duben 2009 - 22:38 »
Sakra, SSXi, ty pako, já říkala, že ty fotky a videa projdou CENZUROU! XD

vypadám tam jak tlusté prase TT.TT XD

edit: po shlédnutí fotek, co jsem při psaní ještě neviděla: PANEBOŽE, já asi fakt jsem xDD

Offline Isaaca

• LV 4/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 9
  • *waaaaaa* xD
    • Lost in heaven
« Odpověď #18 kdy: 26. Duben 2009 - 22:49 »
Ooo ne xD ty videa mě dost děsí xD

ale musím říct, že byla legrace ...

Offline Nacchi

• LV 8/10
  • *
« Odpověď #19 kdy: 27. Duben 2009 - 00:55 »
no tak .... sami vite vsichni ze fotky zkresluji a to nekdy az moc....

minisrazek se asi vydaril :) ..... jde o to aby byla sranda...
« Poslední změna: 27. Duben 2009 - 09:36 od Nacchi »
☆ 私の 名前 スワタ チェコ ☆

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #20 kdy: 27. Duben 2009 - 10:40 »
Sakra, SSXi, ty pako, já říkala, že ty fotky a videa projdou CENZUROU! XD

vypadám tam jak tlusté prase TT.TT XD

edit: po shlédnutí fotek, co jsem při psaní ještě neviděla: PANEBOŽE, já asi fakt jsem xDD
Hele kdybych se tě zeptal co můžu zveřejnit tak by jsi mi určitě nechtěla dovolit nic XD A jak prase nevypadáš :P Nebo jsi jako myslela cenzuru, že tě budu ve photoshopu zeštíhlovat? :razz: :lol: To jsi neměla rovnou ani vylézat z domu ^^;

Ooo ne xD ty videa mě dost děsí xD

ale musím říct, že byla legrace ...
Děsí? Co tě na nich děsí? ^^;

Koukám, že dotyčné slečny se asi na sebe raději ani nekoukají do zrdcadla :razz:
Co jsem obdržel za ohlasy tak zatím že "sympatické slečny" apod. :) Tak nedělejte :P

Offline Corciliena

• LV 6/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 20
« Odpověď #21 kdy: 27. Duben 2009 - 16:00 »
Jj, mohl si mi v photoshopu alespoň zacenzurovat stehna lol xDDD
no nic, co se dá dělat  :lol:

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #22 kdy: 28. Duben 2009 - 03:41 »
ok, prosím všechny co nemají rádi objemné slečny, neklikejte na žádný z předchozích fotografií s Corci avšak pohleďte na tuto sličnou štíhlou krasavici:

(teda ty packy už bych na krasavici netipoval )
Corci vzdej to a raději začni cvičit ^^

Offline Nacchi

• LV 8/10
  • *
« Odpověď #23 kdy: 28. Duben 2009 - 13:06 »
Pokud se vam nelibi postava , tak cvicte. Fotka je fotka ta proste zkresluje a to nekdy az moc. V realu je to vzdy jine...

Mimochodem o velmi stihlou zenskou se vetsina muzu nezajima, pac nevi zda ma ji pak bat dotknout atd.... Podle meho zenska ma byt normalni a to ani velmi chuda ani baculata.... jenze tu je jenze.. :) je mnoho nemoci, kdy ta zena ma prave problemy s tim - ze zdravotnich duvodu a zde tezko se radi.... A co se tyce hlavy, tu mate takou jakou mate..

a v zastavarne nenajdete na vymenu jinou hlavu ci nohy nebo telo atd.... Co vam zbyva kdyz se vam osobne telo nelibi? trochu potrenovat, ale neprehanet.
PS kazdy chlap ma jiny nazor na zenskou nekdo ma rad vylozene baculky jiny anorekticky.... ale vetsina jde spise po tech strednich. Takze tezko radit cizimu, kdyz nevime jak radit sami sobe.... takze je to na vas.

Pro me na te fotce vypadas normalne, mozna neco by mozna mohlo jit dolu..... ale osobne jsem nesoudil fotky jak na nich vypadate. Nevim jak ostatni z fora se vyjadri.
☆ 私の 名前 スワタ チェコ ☆

Offline zeli

• LV 1/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 6
« Odpověď #24 kdy: 28. Duben 2009 - 17:21 »
Jeeeeeeee nikdo není dokonalý ( ani Nacchi  :razz: ). A můj bratr razí motto : Čtverky kozy pětka prdel ( berte to trošku s nadsázkou  :megalol: ), neřešte to ...... Na mě působíte sympaticky všechny a je jedno jak vypadáte  :smile: