Poslední příspěvky

Stran: [1] 2 3 ... 10
1
MAIN C-MUSIC FORUM / Re:Cecilia Cheung
« Poslední příspěvek od Small Soldier X kdy Včera v 21:05 »
To MV co jsem postnul jsem si nakonec pouštěl až teď, vizuálně hezký, hudebně vcelku taky ale asi to u mě nebude hit.

...a teď doposlouchávám tu písničku co jsi postnul ty... a ta se mi líbí víc :bear: ...cejtím v tom rukopis CPopu :neutral: a MV taky kjásné :clapping:

Vážně mám ale taky pocit, že ta aféra obrovským způsobem zasáhla kariéru Ceci... je to smutný a pro ni to určitě bylo (a asi stále určitým způsobem ještě je) hodně zdrcující, vzpomínám si na její pláč na youtube tehdy a to jak jí všechno začali rušit... role ve filmech... alba snad i... :cry:

Před týdnem jsem vyhrabal její výběrové DVD s MVčkama co vyšlo před +/- 10 lety a uložil jsem si všechny ty MV na disk a stále se na to chystám pustit si to co se mi líbí... dneska jsem si vynašel ty hezké písničky a WoW to byly krásný písně některý... musím to konečně dosoukat do Android TV :bear: nemáš náhodou někde její "higher quality" MVs co vydala potom? (pls share & post to CDownloads :please: if U can).

EDIT: jo čoveče tak už 15 let... :shock:
Color Of Lip (New Song + Best Collection) Music Video Karaoke (DVD)(Bonus CD)
Release Date:    2003-01-02
https://www.yesasia.com/us/color-of-lip-new-song-best-collection-music-video-karaoke-dvd-bonus/1002469201-0-0-0-en/info.html

Moje asi druhá nej písnička od Ceci z toho MV výběru
(tu první už jsem tu provařil snad dost :angel:)

A protože ten plechovej zvuk se moc nedá vydržet - kdo chce HQ - šup sem ;)
2
MAIN J-MUSIC FORUM / Re:Namie Amuro
« Poslední příspěvek od Small Soldier X kdy Včera v 20:38 »
konec editací... po hodině :angel:
3
MAIN J-MUSIC FORUM / Re:Namie Amuro
« Poslední příspěvek od Small Soldier X kdy Včera v 19:38 »
:bee:

Vůbec jsem netušil že končí až než jsi to tu nedávno psal na fórum (ještě že tu je :angel:)... hned ten den jsem to hledal po netu a na yesasii viděl to live v prodeji a už pár dní mám na to live BD otevřený v prohlížeči odkaz... zkouknul jsem si teď celý to video...

:cry2:

neuvěřitelné, fakt v každé dekádě svého života mít tak obrovský úspěch... když se ohlédnu za její tvorbou, znal jsem asi 85%+ její hudební kariéry od počátku... neskutečný když jsem to viděl v tom sestřihu zrekapitulované... nejradši jsem měl asi některé její písničky se Super Monkey's...


Mister U.S.A., Rainbow Moon (:heart:), Wagamama Wo Yurushite (:heart:), Paradise Train, Kanashiki Broken Boy, Good-night (:heart:)...
*s :heart: jsou písničky které jsem miloval... a připadaj mi úžasný dodnes


Pro ty co neznají nebo chtějí zavzpomínat...
NAMIE AMURO & SUPER MONKEY'S (1996.09.30) Original Tracks Vol.1

a pak... no to je těžký říct, bylo toho hrozně moc...


(teď jsem zjistil, že to byl cover -
Kód: [Vybrat]
https://www.youtube.com/watch?v=IjdmCNvnaGU :shock: :shock: ale Namie ho vcelku zkrášlila i když originál nezněl úplně špatně)
:heart:

(milion videí jsem musel vynechat protože seznam mých oblíbených tímto zdalekan nekončí... to je jen co mi přišlo na paměť a pod ruku :neutral:

před á 3 dny jsem si proklikával 75% diskografie Kody Kumi a poslechl x songů... teď mě to směruje k tomu doplnit si zbytek diskografie od Namie, podívat se na ty poslední 2 koncerty minimálně... a no smekám prostě Namie... moje "teen-age" a "post-teenage" absolute No. 1... spolu s Mika Nakashima, BoA, Koda Kumi... než mě zasáhly všechny Jolinománie, JPop oldies mánie a koreománie... máš pravdu maddy, že Namie to byl prostě životní příběh... Namie to byl JPop, Namie byla prostě úžasná... uměla udělat neskutečný dance-pecky, krásný slaďáky, JHip-Pop! (v tu dobu jsme ji maddy oba zhruba poznali - já nějako před/po vydání Queen of Hip-Pop, dodneška si pamatuju jak jsem si spletl název a měl jsem to na disku pojmenovaný jako Queen of Hip-Hop :megalol:) a její hudba se stále vyvíjela ale nikdy nezapadla v zapomnění... a jak vidím, ani v posledních letech její kariéry... připadám si teď, že je mojí povinností doplnit si znalost celé její diskografie (moc mi toho doplnit ale nechybí!)... no a... ještě asi ta nostalgie na mě úplně nedopadla... nějak si to nepřipouštím zatím že skončila... jakože jo ale... :cry:

:lama-b: :lama-e: :lama-c: :lama-d: :lama-housle: :mnam: :elephant:

...tak to byl zase topic na hodinu (including brouzdání po jejích MV's) + půl hodiny předtím shlédnutí videa od maddyho... + 5 minut čtení... tohle mi nedělejte, zrovna včera jsem 3 hodiny nemohl usnout protože se mi honila hlavou tuna myšlenek o a-music + různé reakce... to všechno po tom co jste mi opět rozvířili vody tu a na g+...

:heart: THOSE times & THESE memories & THIS feeling...
:japan: :korea: :china: :taiwan: :hong kong:
4
MAIN J-MUSIC FORUM / Re:HLAVNÍ J-MUSIC DISKUZE
« Poslední příspěvek od Serapis kdy Včera v 18:40 »
5
MAIN J-MUSIC FORUM / Re:HLAVNÍ J-MUSIC DISKUZE
« Poslední příspěvek od Small Soldier X kdy Včera v 18:04 »
Chvíli jsem přemýšlel, jestli mám po třech letech vzkřísit ze záhrobí jeho thread v J-ROCK sekci, ale sem určitě přijde víc lidí.

Při posledním vysílání Devil Rádia mě zaujal song z posledního Miyaviho alba. Nikdy jsem ho moc nemusel, ale tohle je dobrý :clapping:

MIYAVI - Horizon


btw ... nevyměknul on trochu? Měl jsem za to, že dělá o dost drsnější hudbu.
No neke... je pravda že Miyavi svýho času uměl překvapit "updatem stylu"... ale takhle "měkký" styl jsem od něj nečekal :angel: Jinak zaujímavé, nicméně schází mi tam takovej ten jeho "chraplák" nebo jak to nazvat :D

...

 :shock:
2018


...tohle je dobrýýý :clapping: teď jsem na to narazil na trubce pač jsem chtěl najít ten jeho chrap...

a tohle je prej novinka z února 2018 :shock: :shock: :shock:

 :tune2: :rocker: :tune2:
:sermiri:
WooooOoohow!
 :clapping:
6
Introduction / Re:MADDY1111 - introduction =)
« Poslední příspěvek od Small Soldier X kdy 18. Září 2018 - 18:23 »
Oni mi sem píšou lidi  :please:

A já už to tu prakticky zakonzervoval, registrace zakázaná, e-maily nejdou odesílat  :lol:
Ty zlo...!#@^%$%^@&_&*()#...! :evil: Jak jsi mohl... a nic neřekl holomek :cry: takhle zabít příležitost rozšiřovat naše řady a kořeny......jakože ruku na srdce (kolik v poměru by přišlo lidí a kolik rusáckých botů) :angel: čili z pohledu bezpečnosti to nejlepší :roll:

yeah, we are alive and kicking ... again :cool:
"Worlds' First class press headlines..."
Asian-Music.cz forum experiences a massive comeback splash... maddy1111 strikes back with his comment "We again... alive and kicking!
...
SSX unveiled asian-music.cz's comeback cards setup!
...
Serapis in full condition on A-Music forum to consolidate forum's privacy to make sure the upcoming striking comeback event holds place seamelessly!
...
tom46 after the great comeback disappeared for almost 1 week from the forum, the man whose feet landed on the ground of South Korea this year!
...
Blazing event takes place on asian-music.cz's forum, the activity of the forum increased on visits around 500%!

Maddy a SSX nechť si prosím přečtou PM. E-mailové notifikace na ně s největší pravděpodobností nefungují :-D

Odesláno z mého SM-J530F pomocí Tapatalk
Konec hlášení...

...

Zpráva odmítnuta z vůle příjemce

...

no jó... však jsi mi už včera stihl přeposlat zprávu na messengeru ještě než jsem si toho pak včera večer všiml po dalších asi 4 hodinách na fóru a předtím, než jsem si to tady přečetl od tebe potřetí v intru maddyho :razz: :lol: :wink:
(no opakování je přece matka moudrosti a ne? :cool:)
...
Náhodou jsme tam se serapem už vymysleli nový název pro styl tamní diskuze na téma "JLolipop"
...
JLolipop
...
úplně se mi vybavujou cukrlatý idol japonečky 3 in 1 (idol, zpěvák, herec...)
:manga4:Serap, Kei a Hiroki se nezdají
:cool:


počkat... co to... to už je ale jinej kalibr

      
7
Introduction / Re:MADDY1111 - introduction =)
« Poslední příspěvek od Small Soldier X kdy 18. Září 2018 - 17:28 »
Citace
(pamatujete na doby, kdy japonci blokovali MV kůli autorským právům daných společností?)

ehm, no neuveríš ale robia to doteraz  :lol: :lol: maximálne čo dokážu zverejniť je tzv. short version nejakého MV, kde na youtube uploadnú max. minútu daného MV (aj to iba v málo prípadoch) a to je celé. Takže toľko k ich "nezdigitalizovanosti"  :lol: :lol: (i keď ono to je v dnešnej dobe skôr doplaču, no ale ...)
Jo čoveče máš pravdu! Zrovna včera jsem procházel nějaké JPop YouTube video ne tolik staré a odkaz na Youtube psal, že bylo kvůli právům odstraněno a po vyhledávání na Youtube jsem našel jen krátkou ukázku. :roll: Osobně si myslím, že v dnešní době je ztráta spíš kvůli tomu, že o sobě nedáte vědět mnohem větší, než když je video dostupné zdarma komukoliv a propaguje to neuvěřitelným způsobem třeba i právě YouTube, které jistě pak nabízí podobná videa více třeba i díky počtu shlédnutí. Korejci ty to cpou snad všude a najednou boom, Gangnam style a zná to "každej druhej mlaďas"... což se muselo YG velmi bohatě zpeněžit tím, jaký to mělo dopad.

Citace
Citace
To vážně? :cry: Nj už jí taky táhne holce na 40 (dokonce už jí je koukám :shock:)... chce odpočívat a co si budeme povídat, nový mladý trh chce vidět asi převážně mladé tváře

To práveže ani nie .. Namie Amuro prakticky posledných 10 rokov zažívala ďalší vrchol svojej kariéry, kde sa prakticky ako jediná sólová ženská interprétka dokázala udržať na trhu...
:shock: Tak to jsem netušil, že až tak... je pravda že i když jsem to úplně na 100% nesledoval, tak opravdu musím říct, že za posledních 10 let co vydala, neznělo vůbec špatně... sice taková modernější hudba, méně srdceryvných balad (neznám od ní vše z pozdějších etap tak dobře)... ale stále to bylo vcelku kvalitní dle mého vkusu... když bych to měl porovnat s BoA tak plácnu 7/10 (Namie) VS 4/10 (BoA) (čistě můj názor a ta čísla jsou jen takový dojem, od BoA toho znám z tvorby po roce 2006 ještě mnohem méně)... no Ayumi jsem neměl nikdy tolik v lásce (ale to je teď jedno) nicméně jsem ji vždy uznával jako JPop ikonu a měl od ní pár písniček rád... nicméně za posledních 10 let jsem o ní skoro neslyšel (možná moje ignorance) tak ji vnímám, jakoby vešla do pozadí co se popularity týče (ale nemám to ničím podloženo). No pak mě napadá ještě Koda Kumi... předevčírem jsem od ní poslouchal tvorbu co vydala před -5 až -10 lety (i něco proklikl ze starší) a v tu dobu si myslím, že byla ještě hodně populární a některá ta alba měla šmrnc a byla tam spousta pecek, jejích posledních 5 let už tolik neznám (po Japonesque z 2012)... a Utada... tak ta popravdě toho nového moc nevydala za posledních 10 let mám pocit (teď koukám na JPopsuki a 2 alba 2016 a 2018... což jsou ale zároveň od roku 2008 jediná 2 nová "full lenght" alba (if I'm not wrong), úspěšnost neznám... možná bych si to mohl poslechnout si tak říkám :angel: ...kdysi bývala Utada taky "pojem" :smile:

Citace
jinak já jsem zásadně proti jakýmkoliv hudebním službám (Sony music, iTunes, Google music...)...
Citace
Presne! Ja som tiež apriori proti týmto hudobným službám. Teda niežeby som bol proti tejto myšlienke - mať hudbu kdekoľvek a kedykoľvek k dispozícii bez nutnosti toho, aby si si ju musel sám ukladať do mobilu/iPodu, ale momentálne je ten hudobný trh neskutočne roztrieštený. Niečo máš na iTunes, niečo na Spotify, niečo na Google...
Tak to jsme minimálně 2 komu to tak přijde :wink: Totiž před +/- 5 dny jsem objevil teprv co je Spotify... a překvapilo mě (krom toho, že už ho prej evropani vymysleli před 10 lety :grin:), že je toho tam opravdu mnoho a nakonec jsem si aktivoval měsíc na zkoušku... musím říct, že idea nebo nakonec výsledná aplikace/přístupnost z webu/mobilu/PC... je skvělá, škoda že nelze dát vyšší kvalitu ale ok... až se začala vynořovat jména asijských umělců, kterým tu chyběla 3/4 diskografie, tam "not found", musel jsem zřídka sáhnout po klasickém přehrávači a hudbě, pokud jsem ji zrovna měl k dispozici... viděl jsem nějaké titulky ala US hvězdy stěžující si na to, že z toho skoro nic nemají... (really?) nicméně tenhle koncept je (dle mých bídných znalostí :angel:) zatím asi nejblíže tomu, co je našinci dostupné ve smyslu "stream on the go" komerčně... co nějaký zaheslovaný file-sharing s podporou streamu přes libovolný přehrávač? To by dle mého neznělo vůbec špatně :) (Samosebou v tomhle smyslu by to nenabízel žádnej "provider" hudebního obsahu ale jednalo by se o nějakou formu serveru ke sdílení a přístupu k souborům v autorizovaném režimu... což dost možná už dávno existuje, nebo to lze naprogramovat. Nějaké zkušenosti někdo? :wink:).

Citace
Pamatuji si na doby, kdy jsi z/do iPhonu nedostal ani vlastní mp3ku
Citace
jo, z iPodu a iPhone dnes už dostaneš do PC zakúpenú hudbu vo formáte m4a. iTunes to umožňuje, aj keď imho je tá funkcia dosť skrytá v tom programe :)
Čili je to omezené a umožňuje to manipulovat jen se hudebními soubory dle zakoupeného obsahu jak jsem tě pochopil :) No k apple docela typické :cool: Pokud k tomu přičtu, že budu muset investovat do "apple hudebního ekosystému"... který mě teda asi bude fungovat stáhnout si na jinou platformu (takže přehrání na jiné platformě = stažení dat na onu platformu a poté teprve přehrátí? Nějaká app pro Android "apple iTunes" s možností streamu "over there?"...

Booom...Jo...
...aha
ehm...
...dobře čili...si můžu pronajmout jakože stream přes appku (toho co nemám koupený?)... když bych jakože...
...jasně chápu...
 :roll:

...a nebo to funguje podobně jako spotify?? ... iPhonify 2 (s nějakým zpeněžitelným i-háčkem navíc)? (:lol:)
8
Introduction / Re:[S]mall [S]oldier [X]
« Poslední příspěvek od Small Soldier X kdy 18. Září 2018 - 14:59 »


 :megalol:  :megalol:  :megalol:

teraz si ma fakt pobavil! Perfektne skonštruovaný príspevok, postupne som ho rolloval nižšie a nižšie a čakal som čo z toho vypadne a ... nakoniec si ma dostal  :lol:  :lol:  fakt sa tu válím smíchy za noťasem  :mon6:

každopádne nápravu vlajky stále očakávam  :razz:


...no ale než jsem zase sepsal všechny ty kódy "v jazyce fóra" aby se to všechno příslušně zobrazilo... líbí se mi jak to tu jde vše přizpůsobit a vložit obrázky a videa (tedy to vkládání YouTube není moc "customizable" ale k základnímu účelu poslouží, instaloval to na fórum myslím někdo z kolegů před cca 6 lety)... ale je to takové trochu krkolomné a pracné, sice jsem programátor ale čas je cenný... :wink:

:lama-a:

Jinak už je asi hodinu na světě a nahraný na server...


(BTW: ty vlajky jsem našel na disku, jsou to 7 a půl roku staré ikonky, které jsem kdysi dělal pro webovou galerii, která už je zrušena, k tomuhle účelu se docela hodili v původní formě + zoom-out)


(click to enlarge)


...jen jsem ještě šachoval s adresami obrázků na FTP a nakonec jsem je nechal tak, aby v původních příspěvcích byla vidět původní verze s mnou polamenou korejskou vlajkou :angel:

*achievement completed*

SSX's current Lamameter:

previous state:
0 / :lama: :lama: :lama: :lama: :lama:

 :new:
:lama: / :lama: :lama: :lama: :lama: :lama:

to mi něco připomíná...

...

...odpusť Jolin...

9
Other A-Music / Re:Vietnamská hudba [Neprávem opomíjená a přehlížená - PROČ ?]
« Poslední příspěvek od Serapis kdy 18. Září 2018 - 14:50 »
Vydrž, až dojede, tak se optám manželky :lol:

Já totiž pozoruju, že způsob mojí konzumace hudby se dost změnil. Mnohem častěji si prostě pouštím klipy a dost jsem omezil stahování. Což je na jednu stranu škoda, protože jsem se dostal do situace, že co není na JPS nebo YT, to nemám.
10
Introduction / Re:[S]mall [S]oldier [X]
« Poslední příspěvek od maddy1111 kdy 18. Září 2018 - 14:07 »


 :megalol:  :megalol:  :megalol:

teraz si ma fakt pobavil! Perfektne skonštruovaný príspevok, postupne som ho rolloval nižšie a nižšie a čakal som čo z toho vypadne a ... nakoniec si ma dostal  :lol:  :lol:  fakt sa tu válím smíchy za noťasem  :mon6:

každopádne nápravu vlajky stále očakávam  :razz:
Stran: [1] 2 3 ... 10